Pašmāju mūziķi atklāj mūžīgās mīlestības noslēpumu

1 komentārs
Pašmāju mūziķi atklāj mūžīgās mīlestības noslēpumu
FACEBOOK / INSTAGRAM

Lielākā daļa pasaulē sarakstīto dziesmu ir par mīlestību. Arī daudzi latviešu mūziķi par savu iedvesmas objektu uzskata mīlestību.

Kas ir mūžīgās mīlestības atslēga, Skaties.lv jautāja pašmāju skatuves māksliniekiem.

Alkohols, krāsoti mati un pareiza elpošana – Latvijas mūziķi atklāj mūžīgās jaunības noslēpumu

Evija Vēbere: ”Mīlestība ir mūžīga. Cits jautājums ir, cik viegli vai sarežģīti tai pieslēgties.”

Ralfs Eilands: ”Nesatikt savu partneri pārāk bieži.”

Repere VIŅA: “Domāju, ka katram ir jāatrod savs dzīvesstils, kas spēj likt justies laimīgam. Kad tas ir izdevies, rodas vieta mīlestībai. Un, kad šo mīlestību padod tālāk saviem tuviniekiem, draugiem, klausītājiem un ienaidniekiem, tā turpina savu ceļu tālāk un kļūst mūžīga.”

Dons: ”Uzdrīkstēties paust emocijas, tās neslāpējot.”

Lauris Valters: ”Tā atslēga ir mīlestība, un mīlestība ir tā atslēga. Tas ir kā iet pa pļavu un redzēt puķes ziedam un pašam kļūt par puķi un ziedēt. Dot un saņemt, dalīties.”

Markus Riva: ”Tādas pareizās atslēgas nav. Kā jau katrai mājai, arī katram cilvēkam ir sava atslēga, pats svarīgākais, lai viņa ir!”

”Tautumeitas”: ”Darbs ar savu ego un cieņa pret otru.”

Hiphoperis Arturs Skutelis: ”Vajag vairāk lasīt Raini.”

”Bermudu divstūris”: ”Atslēga ir saprast, ka mīlestība ir kā kurmis – akla.”

Grupa ”DaGamba: ”Pati mūzika ir mīlestība, mūzikas radīšana, tikmēr kamēr cilvēki radīs mūziku, tikmēr būs mīlestība.”

Grupa ”Neon Saturdays”: ”Mīlestība ir daudzdimensionāls temats, to grūti ir pat aprakstīt un, iespējams, tā pa īstam arī izbaudīt. Atslēga mūžīgajai mīlestībai ir tās došana un radīšana sevī. Bet mīlestības radīšanas sevī un došanas tā nevar pastāvēt.”

Alternatīvā roka grupa “Metrs”: “Katrs ir tik vecs, cik jūtas. Un dzīvojot ar pozitīvismu un apzinoties vērtības, vecums nepienāks. Pienāks tikai jauni apstākļi. Bet mīlestībai robežu, kā zināms, nav. Tātad tā ir mūžīga, un par to ir vērts dziedāt.”

Madara Murņikova jeb Múr: ”Mīlestība jākopj. Tās mīļās jūtas ir tikai pats sākums un enerģijas avots, kas ražo spēku, lai rūpēties par attiecībām. Ir jau dažādas tās mīlestības…”

Smagās mūzikas grupa ”Skyforger”: ”Mēs nedziedam par mīlestību. Tomēr atbildot uz šo jautājumu, tad padoms varētu būt: ”Turēt Latviju savās sirdīs mūžīgi mūžos”.”

Jānis Bukums: ”Mīlestību nedrīkst pamest novārtā, tā ir jākopj un jālolo visa mūža garumā.”

”Franco Franco”: ”Uzklausīt, komunicēt, veidot kopīgas intereses un kopīgi gatavot veselīgu ēdienu.”

Pašmāju mūziķi nosauc visu laiku labākās latviešu dziesmas

Kuri no mūziķiem šogad iegūs ”Zelta mikrofona” balvas, baudi 12. februārī kanālā LNT īpašajā apbalvošanas ceremonijā no Dailes teātra!

1 komentārs