Pašmāju mūzikā uzmirdz jauna dziedātāja Mønta

0 Komentāru
Pašmāju mūzikā uzmirdz jauna dziedātāja Mønta
EDUARDS SPROĢIS

Latvijas mūzikā šonedēļ debitējusi jauna dziedātāja un dziesmu autore Mønta, īstajā vārdā Monta Strūberga. Plašākas sabiedrības novērtējumam nodots dziedātājas debijas singls ”Tu nezini, kas gaida tevi”.

Mønta ne vien sacer mūziku, bet arī raksta dzeju, bet viņas darbi plašākai publikai līdz šim nebija pieejami. Pēc tam, kad noslēgts vairāku gadu sadarbības līgums ar kompāniju ”MicRec”, dziedātāja beidzot publicē savu pirmo singlu ”Tu nezini, kas gaida tevi” no topošā debijas albuma.

”Dziesmu es uzrakstīju vasarā, dienā, kad neaizgāju ar draugiem cept gaļu pie dabas. Es paliku mājās ar nostalģiskām sajūtām par to, kā mainījusies mana dzīve šī gada sākumā. Bija sajūta, ka šodien taps dziesma par to, cik savādi notiek dzīvē. Te esmu vienā vietā un liekas, ka bezgalīgā vāveres ritenī, kad nekas neapmierina, un tad speru pašai sev negaidītu un drosmīgu soli, pat vēl nenojauzdama, cik ļoti tas drīz mainīs pilnībā visu manu dzīvi,”
Dziesmas stāstu atklāj Mønta.

Jaunajai dziesmai tapis arī video, par kuru dziedātāja stāsta: ”Kas lēni nāk, tas labi nāk. Sākotnēji iecerētā vasaras saulainā noskaņa beigās pārvērtās krāšņajā rudens lapkritī. Un labi, ka tā. Neskatoties uz vēso laiku, diena filmēšanas komandu lutināja ar labiem laika apstākļiem.

Man paveicās ar komandu, jo tas bija jautrs piedzīvojums. Mēs forši izsmējāmies un daudz izdziedājāmies. Turklāt, izdevās apskatīt skaistas vietas rudens lapkritī manas dzimtās pilsētas Dobeles apkaimē.”

Noklausies!

Dziesmu producēja Aigars Kudrickis. Miksēja un masterēja Gints Stankevičs. Dziesmas video producents ir Kaspars Kambars.

Pagājušajā nedēļā Mønta piedalījās dziesmu rakstīšanas nometnē ”RigaLive” #5, kur sadarbībā ar citiem autoriem tapušas jaunas dziesmas, bet studijā jau norisinās darbs pie dziedātājas nākamā singla. Bet nesen dziedātāja sadarbībā ar Gati Mūrnieku izdeva singlu ”Kad mēness rītu gaida”.

0 Komentāru