Pašmāju leģendāro reperi ne atpazīt: krāšņi foto, kā gadu gaitā mainījies Ozola stils

2 komentāri
Pašmāju leģendāro reperi ne atpazīt: krāšņi foto, kā gadu gaitā mainījies Ozola stils
RITVARS STANKEVIČS / JĀNIS PIPARS, F64

Līdz ar iesoļošanu jaunajā gadā vizuālām pārmaiņām ļāvies viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem – Ozols jeb Ģirts Rozentāls. Šonedēļ, piedaloties mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” nominantu izziņošanas pasākumā, reperi jaunajā ampluā nav atpazinuši dedzīgākie daiļrades cienītāji.

Hiphoperim Ozolam allaž bijis svarīgi labi izskatīties ne tikai uz skatuves, bet arī ikdienas dzīvē, tādēļ pret savu ārieni viņš allaž attiecies nopietni. Turklāt viņš pazīstams ne tikai kā skatuves darbonis, bet arī kā apģērbu un aksesuāru līnijas ”Stils” radītājs un veikala īpašnieks.

Laikam ejot, Ozolam bijuši visdažādākie matu sakārtojumi. Gadu gaitā mūziķis lepojies gan ar skūtu galvu, gan bizītēm un pat ievērojamiem drediem. Bijis arī laiks, kad neiztrūkstošs par repera imidža bija “kepons”, tādēļ par to, kas slēpjas zem tā, bijis grūti spriest.

Pagājušajā gadā Ozols piedzīvoja drosmīgas pārvērtības, daļu matu izbalinot. Tagad tie ir manāmi atauguši, atsedzot tumšās matu saknes, un jaunais imidžs pārsteidzis daudzus repera cienītājus.

Skaties.lv apkopojis, kā gadu gaitā mainījies mūziķa matu sakārtojums un imidžs.