Pasaules šovbizness sēro: Losandželosā nošauts slavens, jauns reperis

Pasaules šovbizness sēro: Losandželosā nošauts slavens, jauns reperis
ZUMAPRESS/SCANPIX

Skumja ziņa satricinājusi repa pasauli – svētdienas vakarā Losandželosā nošauts populārais reperis Nipsijs Hasls (Nipsey Hussle) jeb Ermiass Deividsons Asgedoms. Mākslinieks gājis bojā apšaudē, kurā ievainoti vēl divi cilvēki, un repa pasaulei pietuvinātās zvaigznes internetā jau pauž dziļas skumjas un neizpratni par notikušo.

Kā, atsaucoties uz Losandželosas policiju, ziņo CNN, reperis 33 gadu vecumā gājis bojā apšaudē Losandželosā, kas notikusi netālu no viņa apģērbu veikala.

Apšaude notikusi ap 15.20 pēcpusdienā, un, kā vēsta policija, tajā ievainoti vēl divi cilvēki. Policijai pagaidām neesot aizdomās turamo.

Interesanti, ka repera pēdējais ”Twitter” ieraksts angļu mēlē vēsta ”Stipri ienaidnieki ir svētība”.

Reperi pasaule iepazina 2005. gadā, un šogad viņa albums “Victory Lap” nominēts “Grammy” balvai kategorijā “Labākais repa albums”.

Skumjas un neizpratni par notikušo sociālajos tīklos paudušas jau daudzas pasaules mūzikas zvaigznes. Rianna ”Twitter” paziņojusi, ka notikušais satricinājis viņas dvēseli, Drake ziņo, ka vēsts laupījusi viņam enerģiju un abi ar Nipsiju vēl nesen sprieduši, ka šovasar vajadzētu radīt kopīgu dziesmu, bet Farels Viljams uzsver, ka Nipsijs iedvesmojis miljonus un mūžam paliks siltā piemiņā.