Pārvarējis postošu atkarību, Latvijas mūzikā sevi no jauna piesaka talantīgs reperis

4 komentāri
Pārvarējis postošu atkarību, Latvijas mūzikā sevi no jauna piesaka talantīgs reperis
Privātais arhīvs

Ar spēcīgu hitu un video ”Jābūt Tā” sevi plašākai publikai piesaka Ilvars Grundmanis jeb Cunami. Šī ir viņa lielā atgriešanās pēc baisiem atkarību gadiem, kuros piedzīvotais tagad ielikts melodijā.

”Ar mūziku nodarbojos jau no pavisam agras bērnības. Cik atceros sevi, tik atceros arī savu aktivitāti mūzikā. Savu debijas dziesmu klausītājiem nodevu 2010. gadā, kura guva arī diezgan lielu atpazīstamību.

Tajā laikā man bija tikai divpadsmit gadi, kas deva man lielu motivāciju paskatīties uz to visu lietu savadāk,” Skaties.lv atklāj Cunami.

Septiņu gadu garumā viņš guvis motivāciju no sevis un līdzcilvēkiem, kuri atzinīgi izteikušies par sniegumu.

”Mani sapņi pavisam noteikti ir saistīti ar mūziku, līdz ar to, ar katru nākamo dienu cenšos iemācīties kautko jaunu, lai papildinātu savas zināšanas un katrs mans nākošais sniegums būtu ar vien labāks.

Vairāku gadu laikā esmu sapratis to, ka vajag vairāk pievērsties sev pašam un darīt visu to kas ir iecerēts, nevis tikai par to runāt,” tā mūziķis.

Dziesmas un videoklipa vēstījums esot kā atbilde uz visiem klausītāju jautājumiem – ”kad būs jauna dziesma”, attēlojot to, kam mūziķis izgājis cauri pēdējo divu gadu laikā un kāpēc viņa aktivitāte mūzikā ir kritusies.

”Videoklipa mērķis ir mudināt sabiedrību un jauniešus nepakļauties lietām, kas viņus neved uz pareizo ceļu, respektīvi, nodarboties ar sportu vai citiem vērtīgiem hobijiem, nevis lietot narkotikas vai citas apreibinošas vielas.

Šo projektu vēlos arī izcelt kā savu atgriešanās projektu, jo komanda un draugi, kas šobrīd ir blakus, ir palīdzējuši man atkal nostāties uz kājām un atgriezties pie saviem mērķiem. Pie dziesmas vizualizācijas varu pateikties Matīsam Saulītim, kas šajā projektā ir ieguldījis ļoti daudz laika, pie tā pieejot ar savu redzējumu un motivējot mani to novest līdz tādam rezultātam, kādu jūs to tagad redzat,” tā Cunami.