Pārsteigums uguņošanas vietā: sākam 2021. gadu ar ”Bujānu”!

8 komentāri
Pārsteigums uguņošanas vietā: sākam 2021. gadu ar ”Bujānu”!
PUBLICITĀTES FOTO

Lai arī salūts, 2021. gadam uzsākoties, izpaliek, mūsu lieliskie skatuves mākslinieki parūpējušies par cita veida ne mazāk iespaidīgu spozmi! Uzmanību – mums ir kas labāks par uguņošanu – šo gadu iesākam ar ”Bujāna” sprādzienu!

Kā gadu sāksi, tā nodzīvosi? Lai notiek! Pasaules līmeņa duets ”Bujāns”, kam skanējums ir gluži kā grupai, vēlot lielisku gadu, 2021. gada pirmajās minūtēs ir izdevuši superhitu ”Masku faktors”. Dziesmas autori ir dueta līderi Intars Busulis un Reinis Sējāns. Teksta autors – Jānis Šipkēvics.

Reinis: ””Bujāns”cauri gadiem, šūpojoties vienā laivā ar latviešu tautu, izdzied to, kas svarīgs, saplūstot ar sabiedrībā valdošo noskaņojumu. Katrā notī un bemolā, katrā vārdā un komatā ir ietverta kāda neaizstājama dziesmas detaļa – tā no emociju pilieniem veidojas pārdzīvojumu jūra.”

Intars: ”Dziesma ”Masku faktors” ir par mums. Šis gads ir bijis nopietns pārbaudījums ne tikai cilvēcei kopumā, bet arī pasaules līmeņa grupai ”Bujāns”. Izdziedāsim savas emocijas, turēsimies pa gabalu un mums viss izdosies!”

Mega hitam ”Masku faktors” ir tapis arī videoklips, kura režisors ir Kaspars Roga, montāžas režisors – Juris Matuzelis, gaismu mākslinieks – Ainārs Pastars un horeogrāfe – Liene Grava.

Jau ziņots, ka grupa ”Bujāns”, kas dibināta 2017.gada nogalē, katru gadu rada vienu dziesmu. 2026.gada izskaņā plānots izdot dueta pirmo albumu. Savukārt, 2036.gadā – pēdējo. 2037.gads solās būt īpašs – grupa iecerējusi īstenot savu sapni, rīkojot grandiozu šovprogrammu Rīgā stadionā ”Daugava”.

Grupa sūta mīlestības pilnus pateicības vārdus ”Zorge Cinema”, ”Company NA” un ”Pepe FX”.

8 komentāri