“Paranoja pie katra sīkuma.” Kā mainījusies Upmaņu-Holšteinu ģimenes dzīve pēc dēla izrakstīšanas no slimnīcas?

0 Komentāru
“Paranoja pie katra sīkuma.” Kā mainījusies Upmaņu-Holšteinu ģimenes dzīve pēc dēla izrakstīšanas no slimnīcas?
INSTAGRAM

Dziedātāja Māra Upmane-Holšteine aprīlī paziņoja, ka viņas ģimenei bija jāiziet cauri smagam laikam – viņas četrus gadus vecajam dēlam tika atklāta leikēmija. Māra skaidro, ko nozīmē būt līdzās bērnam slimības laikā un atgriezties mājās – ierastajā ģimenes dzīvē.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Māra publisko video par bērnu leikēmiju, uzturošo terapiju un atgriešanos ikdienā. Mūziķe apzinās, ka ikdienas normalitātei ir nepieciešams laiks.

Māras Upmanes-Holšteines četrus gadus vecais dēls sirdzis ar ļaunu slimību

Māra Upmane-Holšteine nosauc plusus trešā bērna ienākšanai ģimenē

“Visiem liekas, ka tu iznāc no slimnīcas, aiztaisi durvis un nu tagad viss ir normāli. Tas trakākais ir tas, ka tā likās arī man pašai. Tomēr neloloju ilūziju, ka nākamajā dienā visi būsim pilnīgi mierīgi, harmoniski un laimīgi.

Pēc slimnīcas tu rēķinies, ka ir kaut kāds terapijas turpinājums, mūsu gadījumā tās ir uzturošās ķīmijas zāles vēl pusotra gada garumā, reizi nedēļā nododam asins analīzes, no analīžu rādītājiem izrietot saprotam, kāda zāļu deva jādod. Reizi mēnesī pārbaudām aknu un nieru rādītājus. Tā kā zāles ir fonā, tad tām ir arī blakusparādības. Neiztikt bez garastāvokļa maiņām un dusmām, īpaši nedēļas nogalēs, jo piektdienās dodam spēcīgākās zāles,” skaidro Māra.

Dziedātāja neslēpj, ka atgriezties normālā ģimenes dzīvē ir grūti, jo atvases ir pieradušas, ka viņām atsevišķi velta laika katrs no vecākiem. Mūziķe paziņo, ka viņi atkal mācās, kā tas ir sadzīvot visiem kopā.

“Paranoja vēl ilgi būs pie katra sīkuma. Viņš saka, ka sāp kājiņas, un es sāku uztraukties, ir vairāk saguris – es sāku uztraukties, šļupst – es sāku uztraukties. Protams, ka ļoti dažādas var būt sekas arī ķīmijterapijai. Apzinos, ka Ezra jūtas ļoti labi ir dzīvespriecīgs un viss ir kārtībā,” nosaka Māra.

Māra jau 13 gadus ir precējusies ar dziesminieku Goran Goru, īstajā vārdā Jāni Upmani-Holšteinu, pāris audzina trīs bērnus – meitas Ronju un Hannu, kā arī dēlu Ezru Klāvu.

Foto: Māra Upmane-Holšteine ar vīru nosvin kāzu 13. gadadienu

0 Komentāru