Pāragri miris bijušais “Slipknot” bundzinieks Džoijs Džordisons

Pāragri miris bijušais “Slipknot” bundzinieks Džoijs Džordisons
IMAGO IMAGES/BRIGANI-ART/SCANPIX

46 gadu vecumā mūžībā devies bijušais amerikāņu ņūmetāla grupas “Slipknot” bundzinieks Džoijs Džordisons, vēsta ārvalstu mediji.

Kā teikts Džordisona ģimenes paziņojumā izdevumam “Billborad”, viņš “nomira miegā 2021. gada 26. jūlijā”.

“Džoija nāve mums ir atstājusi tukšas sirdis un neaprakstāmas skumjas. Tiem, kas pazina Džoiju, saprata viņa asprātību, maigo personību, milzu sirdi un mīlestību pret visu, kas saistīts ar ģimeni un mūziku,” minēts paziņojumā.

Džoija ģimene lūgusi, lai draugi, fani un mediji respektētu nepieciešamību pēc privātuma un miera šajā neticami grūtajā laikā. “Ģimene rīkos privātu bēru dievkalpojumu un lūdz plašsaziņas līdzekļus un sabiedrību ievērot viņu vēlmes,” teikts paziņojumā.

Džordisons apvienību “Slipknot” dzimtajā Aiovā 1995. gadā dibināja kopā ar sitaminstrumentālistu Šonu Kranu un basģitāristu Polu Greju.

2013. gada decembrī “Slipknot” paziņoja, ka pēc gandrīz divām desmitgadēm Džordisona un grupas ceļi šķiras, lai gan bundzinieks vēlāk intervijās teica, ka ticis atlaists.

No mūzikas pasaules viņš nepazuda. Vēlāk Džordisons muzicēja metālmūzikas apvienībās “Scar the Martyr”, “Vimic” un “Sinsaenum”.