Par spīti narkotiku tracim, ”Eirovīzijas” uzvarētāji ”Måneskin” sasniedz jaunus rekordus

14 komentāri
Par spīti narkotiku tracim, ”Eirovīzijas” uzvarētāji ”Måneskin” sasniedz jaunus rekordus
EBU / ANDRES PUTTING

Pēc pārliecinošas uzstāšanās un uzvaras 65. ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā Itālijas pārstāvju grupas ”Måneskin” dziesma ”Zitti E Buomi” turpina iekarot arvien vairāk siržu, un nu tā ierindojusies starp populārākajām dziesmām mūzikas straumēšanas platformā ”Spotify”.

Kā informē starptautiskās ierakstu kompānijas ”Sony Music Entertainment” pārstāve Latvijā Guna Zučika, ”Eirovīzijas” uzvarētājdziesma ”Zitti E Buomi” nonākusi mūzikas straumēšanas platformas ”Spotify” globālā topa devītajā vietā, un tik augsts sasniegums dziesmai no Itālijas ir pirmo reizi.

Kopumā ”Zitti E Buomi” iekļuva 29 valstu topos, 13 no tiem ierindojoties pirmajā vietā, tostarp Latvijā.

Ar šiem panākumiem un kopsummā 4 miljoniem klausījumu vienas dienas laikā ”Zitti E Buomi” jau ir ierakstīta mūzikas industrijas vēsture kā visvairāk klausītā Itālijas dziesma ”Spotify” platformā.

”Måneskin” izpildītā dziesma “Zitti e Buoni” jau ieguvusi dubultplatīna statusu un iekļauta grupas albumā “Teatro d’Ira – Vol I”, kas pēc uzvaras ”Eirovīzijā” kļuvis par platīna statusa ieguvēju.

Jau ziņojām, ka Itālijas uzvaru ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā aizēnoja runas par narkotiku lietošanu konkursa fināla tiešraidē. Vairāk lasi te!

14 komentāri