Oskars Deigelis izdod dziesmu par depresiju

1 komentārs
Oskars Deigelis izdod dziesmu par depresiju
PUBLICITĀTES FOTO

Ar jaunu skaņdarbu klajā nācis dziedātājs un dziesmu autors Oskars Deigelis. Plašākas sabiedrības novērtējumam nodota dziesma ”Virs zemes”, kas ir jaunākais singls no pavasarī gaidāmā ceturtā studijas albuma.

”Saule ienāk telpā kūtri, it kā pirmo reizi būts. Vai pie manis laimi sūti? Nepūlies, šeit viss jau pūst,” savā jaunākajā skaņdarbā dzied Deigelis.

”Tekstuāli, dziesmu caurvij depresīva noskaņa. Tā atspoguļo nomāktību, apātiju, un norobežošanos no apkārtējās pasaules. Tas ir stāsts par šķietamu emociju neesamību.

Tomēr cilvēks nav bezemociju mašīna. Mēs visi kādreiz jūtamies salauzti, un visi piedzīvojam vilšanos, sāpes un tukšumu,” pārdomās par dziesmas vēstījumu dalās Deigelis.

Dziesmas mūzikas autori ir Oskars Deigelis un Ruslans Kuksinovičs. Deigelis radījis arī dziesmas tekstu, kamēr Kuksinovičs strādājis pie dziesmas aranžējuma. Dziesmas video versiju veidojis Ēriks Saksons.

”Virs zemes” iespējams noklausīties ”Spotify”, ”Deezer”, ”Tidal” un citās lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs, kā arī lejupielādēt ”iTunes”.

1 komentārs