Oficiāli šķirta Madaras un Andra Kiviču laulība

1 komentārs
Oficiāli šķirta Madaras un Andra Kiviču laulība
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Apmēram gadu pēc attiecību izjukšanas beidzot oficiāli šķirta mūziķa Andra Kiviča un “influenceres” Madaras Kivičas laulība. Madara apņēmusies drīzumā atbrīvoties arī no Kivičas uzvārda.

Kā žurnālam ”Privātā Dzīve” apstiprinājusi Madara, ”process ir noslēdzies”. Andra un Madaras septiņus gadus ilgā laulība ir šķirta, un nu viņa dēvējama par mākslinieka bijušo sievu.

Viņa pastāstījusi, ka jau drīzumā oficiāli tiks mainīts viņas uzvārds. Tiesa, viņa nebūs Nipere, kas bija viņas uzvārds pirms kāzām ar mūziķi.

”Esmu izvēlējusies to nomainīt pret savas dzimtas uzvārdu. Tas būs mana vectētiņa uzvārds – māksliniecisks, tāds, kas jau no agras bērnības man ir ļoti paticis,” žurnālam atklājusi Madara.

Mūziķis Andris Kivičs un par viņu 15 gadus jaunākā Madara apprecējās 2012. gada Valentīndienā. Abu savienībā pasaulē nākušas divas meitiņas, kuras dzīvo pie mammas.

Krīze Kiviča un Madaras astoņus gadus ilgajās attiecībās sākās pagājušogad. Pāris to nepārvarēja – pagājušā gada izskaņā mūziķis uzsāka attiecības ar mākslinieci Lieni Skulmi, un arī Madarai tagad esot jauna mīlestība, par ko gan viņa skaļi nerunā.