Novērtē! Samantas Tīnas otrais mēģinājums uz lielās ”Eirovīzijas” skatuves

71 komentārs
Novērtē! Samantas Tīnas otrais mēģinājums uz lielās ”Eirovīzijas” skatuves
EBU / THOMAS HANSES

Straujiem soļiem tuvojas ”Eirovīzijas” dziesmu konkursa pusfināli un fināls. Latviju šogad pārstāv dziedātāja Samanta Tīna ar dziesmu ”The moon is rising”. Ielūkojies dziedātājas otrajā mēģinājumā uz lielās skatuves! Novērtē priekšnesuma detaļas!

Samanta Tīna uz skatuves kāps otrajā pusfinālā – 20. maijā, lai sacenstos par iespēju startēt finālā, kas norisināsies 22. maijā.

”Diena, kad pirmo reizi uzkāpu uz ”Eirovīzijas” lielās skatuves, bija tā vērta, lai cīnītos par iespēju visus šos gadus,” Samanta Tīna par dalību konkursā.

””Eirovīzija”, mēs nākam!” Ar video palīdzību Samanta Tīna paziņo, ka dodas uz Roterdamu

Mūziķe sevi un valsti prezentē multimākslinieka Kašera darinātā tērpā. Tērpa izveide Kašeram prasījusi 220 darba stundas.

Sociālā tīkla ”Instagram” stāstos Samanta atklāj, ka ikvienai delegācijai jāveic Covid-19 tests reizi 48 stundās. ”Rotterdam Ahoy” tiek ielaisti tikai tie, kuri spēj uzrādīt negatīvu testu.

Kašers publisko Samantas Tīnas mēģinājuma dienas grafiku, paziņojot, ka laika ir maz, viss ir ļoti saspringts.

Video: Samanta Tīna pirmo reizi kāpj uz lielās ”Eirovīzijas” skatuves

Uz skatuves ikvienam māksliniekam ir dotas 20 minūtes, tātad, iespēja 2-3 reizes izdziedāt dziesmu. Noskatīties uzstāšanos un koriģēt to, iespējams tikai 20 minūtes. Ieejot pie režisora, tiek uzņemts laiks, viedoklim, vēlmēm jābūt konkrētām.

Vēl bez mēģinājumiem laiks tiek veltīts preses konferencēm un individuālajām intervijām.

Foto: INSTAGRAM

71 komentārs