Noskaties! Tapis, iespējams, šā rudens episkākais pašmāju repa VIDEO

2 komentāri
Noskaties! Tapis, iespējams, šā rudens episkākais pašmāju repa VIDEO
Ekrānuzņēmums

Latviešu repa izpildītāji rolands če un antikvariāts piedāvā jaunu dziesmu ”Vai atceries”. Gan dziesma, gan videoklips vēsta par nelegālo citplanētiešu imigrāciju jeb ”vecajiem laikiem” jaunā skanējumā.

Kā portālam Skaties.lv atzina rolands če, mūziķi caur skaņdarbu ”dod klausītājam, iespējams, pēdējo reizi pavērot laika gaitā redzēto un izjusto”.

Mūziķu vārdiem, dziesma ir ”serenāde vakardienai, kas, par spīti faktam, ka apkārtējā vide puikām lika justies kā no citas planētas, bija jauka un to ir vērts atcerēties”.

Abu izpildītāju sadarbība sākusies aptuveni pirms diviem gadiem, kad tika likti pamati rolanda če albuma ”NIMFO” veidošanā. Dziesma ”Vai atceries” ir pirmais oficiālais vēstnesis topošajam kopprojektam, kas dienas gaismu ieraudzīs nākamgad.

Dziesmas teksta autori ir rolands če un antikvariāts, kurš tandēmā ar savu brāli bītmeikeri kayjay veidojis arī darba muzikālo pusi.

Videoklipa operators ir Ralfs Bikavnieks, savukārt tā montāžā un pēcapstrādē piedalījies arī rolands če.

Video: “Vai atceries”

Videoklips ir noskatāms vietnē ”YouTube”, bet darba audio versija ir jau pieejama visos lielākajos mūzikas straumēšanas servisos.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl