Noskaties! Ozols piedāvā videoklipu vasarīgajam hitam ”Saldējuma sezona”

Pievienot komentāru
Noskaties! Ozols piedāvā videoklipu vasarīgajam hitam ”Saldējuma sezona”
PUBLICITĀTES FOTO

Dziesmai ”Saldējuma sezona” no Ozola un ”Katapullt” īsā albuma ”Kruīza kontroles zēni” ir izveidots remiks un uzņemts vasarīgs videoklips.

Dziesmas pamatā ir atmiņas par laiku, kad Ozols izdeva savu debijas albumu ”Cieņa un mīlestība”, kas nākamajā gadā svinēs apaļu 20. gadu jubileju.

Videoklipa autors ir Andrejs Skurjats jeb ”Dree”, kas vietējā videoklipu filmēšanas biznesā ir pēdējās dekādes viens no galvenajiem ”inovatoriem”.

Arī šoreiz Andrejs pielietoja nestandarta risinājumu, integrējot televizorā VHS kameras ”live”, kas filmēšanas laukumā atspoguļoja tur notiekošo.

Īsais albums ”Kruīza kontroles zēni” ir konceptuāls ieraksts ar vasaras tematiku, kas radīts kopā ar ”bītmeikeru” H. Šteinu no ”Katapullt” un Dj Krii.

Hip Hop izpildītāja Ozola koncertu sērija ”Sporta live” ir gaidāmā albuma prezentācijas pasākumi, kas ieplānoti trīs daļās, trīs vakaros – Rīgas centrā.

Katrs koncerts saturiski plānots atšķirīgs, katrā vakarā Ozolam pievienosies jauni viesmākslinieki, kas arī zināmā mērā virzīs uz priekšu vakara skanējumu.