12 komentāri

Jaunais mūziķis Mo Aspen izdevis biedējošu un pārdomas rosinošu video jaunajam hitam ”Hold Me Close” no gaidāmā debijas albuma ”Magical Things”, kurš tiks prezentēts 2017. gada izskaņā.

Video jaunais talants redzams visai spocīgā tēlā – skraidot pa laukiem ar kreveļainu seju un gāzmasku. Īpaši biedējoši ir video pēdējie kadri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā Skaties.lv skaidro mūziķis,  ”Hold Me Close” ekranizējums vizualizē cilvēka piedzīvotās izjūtas pēc mīļotā cilvēka nāves. ”Dziesma ievirza neprātības un garīgā haosa izpratnē, attēlo cilvēka nespēju samierināties un pieņemt notikuma apstākļus, noslēdzoties ar loloto ilūziju sagraušanu un atklāsmi, dziedinošā cikla sākumu,” tā mākslinieks.

Mo Aspen ir latviešu dziedātājs Modris Apse (vokāli, multiinstrumenti, producēšana), kurš darbojās arī apvienībā ”Anomaly Machines” un Laura Lāce jeb Laura6100.

Mākslinieks jau izpelnījies atzinību, tiekot ievietots vairākos vietējos jauno un cerīgo mūziķu topos. Dziedātājam tiek prognozēta spoža nākotne arī starptautiski.

Sīkāka informācija par dziedātāja aktivitātēm un pasākumu norisi www.moaspen.com, kā arī dziedātāja profilā portālā Facebook.

Noskaties!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl