Noskaties! Jaunais talants Mo Aspen radījis baisu videoklipu

12 komentāri
Noskaties! Jaunais talants Mo Aspen radījis baisu videoklipu
Publicitātes foto

Jaunais mūziķis Mo Aspen izdevis biedējošu un pārdomas rosinošu video jaunajam hitam ”Hold Me Close” no gaidāmā debijas albuma ”Magical Things”, kurš tiks prezentēts 2017. gada izskaņā.

Video jaunais talants redzams visai spocīgā tēlā – skraidot pa laukiem ar kreveļainu seju un gāzmasku. Īpaši biedējoši ir video pēdējie kadri.

Kā Skaties.lv skaidro mūziķis,  ”Hold Me Close” ekranizējums vizualizē cilvēka piedzīvotās izjūtas pēc mīļotā cilvēka nāves. ”Dziesma ievirza neprātības un garīgā haosa izpratnē, attēlo cilvēka nespēju samierināties un pieņemt notikuma apstākļus, noslēdzoties ar loloto ilūziju sagraušanu un atklāsmi, dziedinošā cikla sākumu,” tā mākslinieks.

Mo Aspen ir latviešu dziedātājs Modris Apse (vokāli, multiinstrumenti, producēšana), kurš darbojās arī apvienībā ”Anomaly Machines” un Laura Lāce jeb Laura6100.

Mākslinieks jau izpelnījies atzinību, tiekot ievietots vairākos vietējos jauno un cerīgo mūziķu topos. Dziedātājam tiek prognozēta spoža nākotne arī starptautiski.

Sīkāka informācija par dziedātāja aktivitātēm un pasākumu norisi www.moaspen.com, kā arī dziedātāja profilā portālā Facebook.

Noskaties!

12 komentāri