12 komentāri

Jaunais mūziķis Mo Aspen izdevis biedējošu un pārdomas rosinošu video jaunajam hitam ”Hold Me Close” no gaidāmā debijas albuma ”Magical Things”, kurš tiks prezentēts 2017. gada izskaņā.

Video jaunais talants redzams visai spocīgā tēlā – skraidot pa laukiem ar kreveļainu seju un gāzmasku. Īpaši biedējoši ir video pēdējie kadri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā Skaties.lv skaidro mūziķis,  ”Hold Me Close” ekranizējums vizualizē cilvēka piedzīvotās izjūtas pēc mīļotā cilvēka nāves. ”Dziesma ievirza neprātības un garīgā haosa izpratnē, attēlo cilvēka nespēju samierināties un pieņemt notikuma apstākļus, noslēdzoties ar loloto ilūziju sagraušanu un atklāsmi, dziedinošā cikla sākumu,” tā mākslinieks.

Mo Aspen ir latviešu dziedātājs Modris Apse (vokāli, multiinstrumenti, producēšana), kurš darbojās arī apvienībā ”Anomaly Machines” un Laura Lāce jeb Laura6100.

Mākslinieks jau izpelnījies atzinību, tiekot ievietots vairākos vietējos jauno un cerīgo mūziķu topos. Dziedātājam tiek prognozēta spoža nākotne arī starptautiski.

Sīkāka informācija par dziedātāja aktivitātēm un pasākumu norisi www.moaspen.com, kā arī dziedātāja profilā portālā Facebook.

Noskaties!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl