Noskaties: grupai ”Inokentijs Mārpls” jauna dziesma un baiss video

1 komentārs
Noskaties: grupai ”Inokentijs Mārpls” jauna dziesma un baiss video
PUBLICITĀTES FOTO

Pankroka apvienība ”Inokentijs Mārpls” klausītāju novērtējumam nodevusi jaunu dziesmu “Izdzītais”, kas ir trešais singls no jaunās izlases ”Skalbe. Dzirnavās”. Kompozīcija ir mūziķu interpretācija par pasaku meistara Kārļa Skalbes ”Kaķīša dzirnavām”.

Svinot Latvijas simtgadi un pasaku meistara Kārļa Skalbes 140. jubileju, Radio NABA aicina ikvienu savos prātos atdzīvināt izteiksmīgos un drosmīgos pasaku tēlus, kas mājo šajās pasakās.

”Skalbe. Dzirnavās” centrālais iedvesmas avots ir pasaka ”Kaķīša dzirnavas”, kuras tekstu dziesminieks un dzejnieks Imants Daksis ir pārlicis dzejā un caur dažādu noskaņu poētiskiem slāņiem izved mūs caur vienotu stāstu, kam muzikālās interpretācijas radījuši trīspadsmit pašmāju mākslinieki.

Jauno mūzikas un mākslas albumu veido dzejnieks un mūziķis Imants Daksis un grupa ”The Bubble Gum expLOTION”, Evija Vēbere, ”Plenērs”, ”Inokentijs Mārpls”, ”Dzelzs vilks”, Elizabete Balčus, ”Difūzija”, ”Baložu Pilni Pagalmi”, ”Gas of Latvia”, ”Zig Zag”, ”Oranžās brīvdienas” un MNTHA.

”Inokentijs Mārpls” – ”Izdzītais”

Vizuālo stāstu veido jaunās mākslinieces no Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas Reklāmas dizaina izglītības programmas 2. kursa un pedagoģe Klāra Grundšteine, animācijas un video salikumu veido – Valters Mednieks.

Izlasi ”Skalbe. Dzirnavās” rudens nogalē izdos ”NABA MUSIC / MELO RECORDS”.

1 komentārs