Komentāri
Norvēģiju “Eirovīzijā” otro reizi pārstāvēs 2009. gada uzvarētājs Aleksandrs Ribaks
REUTERS/SCANPIX

Iepriekšējā sestdienā, 10. martā, arī norvēģi izvēlējās savu šā gada “Eirovīzijas” pārstāvi, un skatītāji lēma, ka vēlreiz jāsūta puisis, kurš jau reiz pārstāvēja Norvēģiju šajā dziesmu konkursā, atvedot mājās uzvaru. Aleksandrs Ribaks ar savu vijolīti atkal ir gatavs iekarot Eiropu.

Mūziķis, kura saknes meklējamas Baltkrievijā, 2009. gadā Maskavā triumfēja “Eirovīzijas” dziesmu konkursā ar dziesmu “Fairytale”. Šogad viņš izpildīs dziesmu ar nosaukumu “That’s How You Write A Song”.

Norvēģijas nacionālās atlases finālā piedalījās desmit dziesmas, no kurām četras sacentās ar “Zelta finālu”. Uzvarētāju noteica tikai un vienīgi skatītāju balsojums, kurā triumfēja Ribaks.

Viņš uz “Eirovīzijas” pusfināla skatuves kāps vienā vakarā ar mūsu pārstāvi Lauru Rizzotto, 10. maijā.

Starp citu, šajā nogalē arī Lietuva noskaidroja savu kandidātu uz uzvaru šajā gadā. Kauņas “Žalgiris” arēnā braļukas lēma, ka uz Lisabonu dosies Ieva Zasimaskausa ar dziesmu “When We’re Old” Viņa Eiropai savu priekšnesumu atrādīs pirmajā pusfinālā, kas norisināsies 8. maijā.

Ieva Zasimauska – When We’re Old

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl