Noklausies! Uzlecošās zvaigznes Katō hits ”Man vairs nav bail” jaunās skaņās

0 Komentāru
Noklausies! Uzlecošās zvaigznes Katō hits ”Man vairs nav bail” jaunās skaņās
KRISTĪNE MADJARE

18. februārī, svinot gadu kopš dziedātājas Katō debijas latviešu mūzikā, plašākas sabiedrības novērtējumam nodota dziesmas ”Man vairs nav bail” akustiskā versija.

Kā Skaties.lv norāda Katō, īstajā vārdā Annas Zankovskas, pārstāvji, dziedātājai, apvienojoties ar pianistu Tomu Mikālu un ģitāristu Kasparu Vizuli, izdevies radīt dzīvāku un sapņaināku versiju dziesmai ”Man vairs nav bail” no novembrī izdotā debijas EP albuma ”Ko mani putni ēd”.

Latvijas šovbiznesā sevi piesaka dziedātāja Katō

”Ja tev ir kas sakāms, tad vajag teikt. Īpaši labās lietas. Manuprāt, daudziem cilvēkiem, tajā skaitā reizēm arī man, ir grūti pateikt otram labus vārdus. Visbiežāk mēs tos tikai nodomājam un beigās paturam pie sevis, it kā baidoties ”pienākt tuvāk” vai ”pieskarties”.

Es cenšos šim pārkāpt un dziesmā aicinu par to aizdomāties arī citiem. Tas prieks otra cilvēka acīs – tā ir balva, kuru mēs vienmēr saņemsim pretī,” par dziesmu stāsta dziedātāja.

Dziedātāja Katō latviešu mūzikā debitēja, 2019. gada 18. februārī izdodot pirmo singlu ”Es gāju par tālu”. Deviņu mēnešu laikā tapa arī pirmais minialbums ”Ko mani putni ēd”, kuram pateicoties, dziedātāja ir tikusi nominēta Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas ”Zelta mikrofons” kategorijai ”Gada labākā debija”. Liela daļa albumā ietverto dziesmu guva arī Latvijas radio staciju atzinību, ilgstoši noturot augstas pozīcijas latviešu mūzikas topos.

0 Komentāru