Noklausies! Samantas Tīnas dziesmai “Still Breathing” tapis sparīgs remikss

3 komentāri
Noklausies! Samantas Tīnas dziesmai “Still Breathing” tapis sparīgs remikss
INSTAGRAM

31. martā 31. dzimšanas dienu svin populārā dziedātāja Samanta Tīna, un svētkos viņa ne tikai saņem dāvanas, bet iepriecina arī sava talanta cienītājus.

Lai arī ”Eirovīzijas” dziesmu konkursa norise Nīderlandē šogad ir atcelta, Latvijas nacionālas atlases uzvarētāja Samanta Tīna savā dzimšanas dienā klausītājiem piedāvā jaunu remiksu dziesmai “Still Breathing”.

Dziesmas jaunā interpretācija tapusi sadarbībā ar vienu no veiksmīgākajiem un pieredzes bagātākajiem latviešu dīdžejiem – DJ Monsta jeb Uldi Cīruli.

“Šis ir laiks, kad mēs visi atrodamies mājās, mums visiem ir negaidīti mainījusies dzīve un plāni”, norāda Samanta Tīna.

“Lai arī ”Eirovīzija” ir atcelta, esošā situācija ir jāpieņem tāda, kāda tā ir, un šajā visiem grūtajā periodā nedrīkst zaudēt pozitīvismu un apstāties, ir jāturpina darboties, iepriecinot gan sevi, gan citus.

Tāpēc, lai kaut nedaudz iekrāsotu ikdienu un neļautu ieslīgt pārdzīvojumos, savā dzimšanas dienā vēlos iepriecināt savus klausītājus Latvijā un visā pasaulē ar dziesmas “Still Breathing” remiksu”, saka šodienas jubilāre.

Samanta Tīna publisko intīmu foto no guļamistabas

“Remikss kā formāts ir ļoti pateicīgs, lai muzikāli paspēlētos. Man kā elektroniskajam mūziķim bija iespēja Samantas dziesmā patrakot gan ar vokālu, gan instrumentiem, gan dziesmas formu un ritmiem,” saka remiksa autors DJ Monsta.

”Noklausies manu redzējumu, jo mūzika ir arī mana dzīve, un katrs mēs savā ziņā esam savas dzīves komponisti!” tā DJ Monsta.

“Still Breathing” mūzikas autore un producente ir Samanta pati, savukārt vārdus ir sarakstījusi Aminata, un ar šo dziesmu dziedātāja uzvarēja ”Eirovīzijas” finālā, tādējādi izcīnot iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā, Nīderlandē, šā gada maijā.

Jau ziņojām, ka, ņemot vērā ārkārtējo situāciju pasaulē, ”Eirovīzijas” dziesmu konkurss šogad ir atcelts, bet vietne “ESCToday” piedāvāja alternatīvu, mājas balsojumu, kas norisinājās pagājušās nedēļas nogalē. Balsojuma lielajā finālā Samanta Tīna ar dziesmu “Still Breathing” ierindojās augstajā sestajā vietā.