Noklausies! Samanta Tīna piedāvā liegu Ziemassvētku singlu

0 Komentāru
Noklausies! Samanta Tīna piedāvā liegu Ziemassvētku singlu
A. MARTINOVS

Ziemassvētku gaidīšanas laikā saviem atbalstītajiem īpašu pārsteigumu sagādājusi Latvijā un Lietuvā populārā dziedātāja Samanta Tīna. Klausītāju vērtējumam skatuves māksliniece piedāvā dziesmu latviešu valodā ”Pirmais sniegs”.

Jaunā dziesma tapusi sadarbībā ar mūziķi un producentu Ingaru Viļumu.

”Šī dziesma man ir pat ļoti personiska. Viss sākās ar tekstu, ko uzliku uz lapas, pēc tam Ingars piekoriģēja, un ir sanācis lielisks kopdarbs,” stāsta Samanta Tīna.

”Dziesma ir par atmiņām, kas saistītas ar pirmo mīlestību un dīvainā kārtā man par to vienmēr atgādina tieši pirmais sniegs,” norāda dziedātāja.

Šī nav pirmā Samantas Tīnas un Viļuma sadarbība. Tieši Ingars ir autors dziesmai ”Stay”, kura dziedātājas izpildījumā ieguva augsto trešo vietu ”Eirovīzijas” nacionālajā atlases 2014. gadā.

”Saņemot Samantas uzaicinājumu radīt dziesmu par ziemu, biju ļoti priecīgs, jo sniega un ziemas tēma man ir īpaši tuva. It kā pašsaprotams fakts, ka ziemā ir sniegs, sniegpārslas, bet, ja mēs palielinājumā palūkojamies uz pārslu, tad varam saskatīt apbrīnojami sakārtotu struktūru. Man tas joprojām ir brīnums!

Un kur nu vēl emocijas, nostalģiskas atmiņas par sniega kalniem no bērnības, par pastaigām pa apsarmotu mežu, arī pa kādam romantiskākam brīdim.

Mēs ar Samantu ļoti ātri sapratām, ka esam uz viena asociatīvi emocionālā virziena par to, ko dziesmā gribam pateikt, un ceram, ka to sajutīs arī ikkatrs tās klausītājs,” klāsta dziesmas ”Pirmais sniegs” mūzikas autors, producents un vārdu līdzautors Ingars Viļums.

Noklausies!

Jau vēstījām, ka decembra sākumā Samanta Tīna prezentēja singlu un videoklipu ”Still Breathing”.
0 Komentāru