Noklausies! Rinaldo no “Ričiem” uzsauc ”Rūgts”

1 komentārs
Noklausies! Rinaldo no “Ričiem” uzsauc ”Rūgts”
PUBLICITĀTES FOTO

Pandēmijas laikā slēgtās robežas nebija šķērslis Somijā dzīvojošajam čigānu izcelsmes latviešu mūziķim Rinaldo ierakstīt jaunu dziesmu saviem latviešu klausītājiem – klājā nācis kādreizējās grupas ”Riči” solista jaunākais hits ”Rūgts”.

”Pēc nosaukuma varētu likties, ka dziesma ir veltījums tiem, kas precas, taču – ne tikai. ”Rūgts” ir kā aicinājums visiem dzīvot tikpat cerīgi un kaislīgi, kā to dara tikko iemīlējies pārītis,” jauno ierakstu raksturo Rinaldo.

”Esmu laimīgs par iespēju dāvāt klausītājiem jaunu dziesmu latviešu valodā. Dzīvojot Somijā, pārsvarā dziedu angliski, tomēr mana sirdsbalss arvien skan latviski un čigāniski,” paziņo Rinaldo.

Rinaldo nu jau 2 gadus kopā ar sievu Inesi un gadu veco meitiņu Izabellu dzīvo Somijā, kur strādā, mācās somu valodu un brīvajā laikā dzied, veiksmīgi apliecinot sevi Somijas muzikālajā TV šovā ”The Voice”.

Dziesmu ”Rūgts” īpaši Rinaldo sarakstījis melodijas un teksta autors Kaspars Antess.

”Lai arī grupas ”Čigānzēni” laikā kopā ar Rinaldo esam koncertējuši visā Latvijā, šī ir mūsu pirmā sadarbība kā autoram ar izpildītāju.

Mans autora rokraksts pieprasa čigāna balsi, un man prieks, ka līdzās Dzintaram Čīčam nu manu izpildītāju loku papildina Rinaldo,” atklāj Antess.

Jaunā singla aranžējumu un studijas ierakstu veidojis Andris Šīrants.

1 komentārs