Noklausies! Mūziķi Oskars Millers un Katrīne Lukins apvienojas kopīgā dziesmā ”Laiks”

Pievienot komentāru
Noklausies! Mūziķi Oskars Millers un Katrīne Lukins apvienojas kopīgā dziesmā ”Laiks”
PUBLICITĀTES FOTO

Grupas “Rock’n’Berries” solists Oskars Millers un dziedātāja Katrīne Lukins, kuri jau drīzumā kļūs par vecākiem pirmdzimtajam, apvienojušies kopīgā skaņdarbā ”Laiks”. Šī ir mūziķu pirmā kopīgi radītā dziesma, kas atspoguļo ne vien abu attiecību nozīmi, bet arī iezīmē jauna posma sākumu.

Dziesma ”Laiks”, kas iekļauta arī grupas ”Rock’n’Berries” otrajā albumā ”Stāsti”, kā singls nu ieguvusi jaunu skanējumu un nozīmi.

Topošā māmiņa Katrīne Lukins cer, ka ”Covid-19” ierobežojumi neizjauks mīļotā iespēju piedalīties dzemdībās

Mēnesis līdz dzemdībām! Katrīne Lukins atklāj savus grūtniecības laika ēšanas paradumus

”Albumā iekļautajā versijā Katrīne ir iedziedājusi bekvokālu, tomēr ne mani, ne Katrīni nepameta doma par kopīgu dziesmu vēl pirms mazā dzimšanas.

Tāpēc, domājot par jaunu singlu, ko piedāvāt klausītājiem, negribējām radīt ko pilnīgi jaunu, jo likās, ka tieši šī dziesma ir pelnījusi savu otro ”elpu”,” paziņo Oskars.

”Laiks” ir par pāreju uz jaunu dzīves posmu, visu veco, atstājot aiz muguras.

Oskars dziesmu ļoti asociē ar Katrīni. Kā nekā tieši Katrīne viņa dzīvē atvēra jaunu lappusi.

”Līdz tam biju dzīves baudītājs, dzīvoju vienai dienai. Kopš Katrīne ir manā dzīvē, redzu, kā cilvēki, lietas, apstākļi un vide, kurā uzturamies, spēj mainīt cilvēku. Viņa manai dzīvei ir piešķīrusi patiesu jēgu un dzīvesprieku,” atklāti paziņo Oskars.

Mūziķu pārītim Katrīnei Lukins un Oskaram Milleram attiecībās greizsirdība ir sveša

Katrīne domā, ka dziesma atspoguļo to, kā līdzcilvēki spēj mainīt mūsu dzīvi, izraut no pelēkās ikdienas, no dzīves bez mērķiem.

”Kad satikāmies ar Oskaru, likās, ka esam no divām dažādām pasaulēm. Man vienmēr bijušas svarīgas lietas un notikumi, kam Oskars, savukārt, nepievērsa lielu uzmanību. Un otrādi,” paziņo Katrīne.

Uzsākot attiecības, pāris meklējuši kompromisus, palīdzējuši viens otram pārvarēt dažādas grūtības, kļūt stiprākiem un prātīgākiem. Nu viņi ir gatavi turpināt šo lielisko ceļojumu.

“Laiks” parāda pāra attiecību sākuma posmu, kas palīdzējis likt pamatus mīlestībai!