Noklausies! Markus Riva un Dināra Rudāne kopā iedziedājuši sirdi plosošu hitu

12 komentāri
Noklausies! Markus Riva un Dināra Rudāne kopā iedziedājuši sirdi plosošu hitu
PUBLICITĀTES FOTO

Populārie pašmāju mūziķi Markus Riva un Dināra Rudāne vienojušies romantiskā duetā un ierakstījuši jaunu duetu “Kamēr vien mēs esam”. Dziesmas līdzautore ir dziedātāja Yana Kay, un šo melodiju Markus atradis savos senajos krājumos, saprotot – īstais laiks nodot tautai.

“Ar Dināru esam pazīstami jau labu laiku un esam kopā sadziedājušies ne reizi vien. Arī vairākās citās manās dziesmās ir dzirdams Dināras fona vokāls.

Bet jau sen sapņoju par tādu oficiālu dziesmu, kuru mēs kopā varētu iedziedāt. No senākiem dziesmu krājumiem es izvilku dziesmu, kuru savulaik biju komponējis kopā ar mūziķi Yanu Kay, bet tā līdz galam šī dziesma tā arī nekad nebija pabeigta,” Skaties.lv par dziesmas vēsturi stāsta Markus.

Dziedātāja un jaunā māmiņa Dināra Rudāne ilgi nav domājusi un uzreiz piekritusi ierakstīt kopīgo kompozīciju. “Man vienmēr ir prieks sadarboties ar Marku, jo viņš ir ļoti mērķtiecīgs un mēs saprotamies vienmēr no pusvārda. Starp meitiņas auklēšanu atradu brīvu brīdi un devos studijā ierakstīt dziesmu,” stāsta Dināra.

Savukārt dziesmas autore Yana Kay par sadarbību ir ļoti pozitīvi noskaņota: ”Šī dziesma man bija īsts un ļoti patīkams pārsteigums! Es jau tik sen sacerēju šo melodiju, ka pat aizmirsu par to, ka Markum ir saglabājusies demo versija, kurai viņš uzrakstīja tik juteklisku liriku.

Es uzskatu, ka duets ar Dināru ir ļoti veiksmīgs mūziķu savienojums, dziesma skan pasakaini – Dināras un Marka balsis kopā skan ļoti labi, tās mirdz ar tik daudzām un dažādām intonācijām, ka ļoti patīkami dziesmu klausīties vēl un vēl.

Markus šajā dziesmā skan pavisam citādāk, kaut kā netipiski sev, ļoti jutekliski, maigi un tajā pašā laikā spēcīgi. Pēc noklausīšanās ir vēlme ticēt abiem māksliniekiem un ticēt visstiprākajai un vistaisnīgākai lietai šajā pasaulē – Mīlestībai!”

Romantisko duetu studijā producējis Gints Stankevičs. Dziesma no 23. aprīļa ir pieejama visās digitālās mūzikas platformās.

12 komentāri