Noklausies! Lauris Valters uzraksta jaunu hitu Tomam Kalderauskim

2 komentāri
Noklausies! Lauris Valters uzraksta jaunu hitu Tomam Kalderauskim
PUBLICITĀTES FOTO

Ar jaunu dziesmu latviešu valodā savas daiļrades cienītājus šoruden iepriecinājis mūziķis Toms Kalderauskis. Plašākas sabiedrības vērtējumam nodots singls “Ar Tevi”. Dziesmas autors ir mūziķis Lauris Valters.

”Cilvēks ir ļoti interesanta būtne, kura vienmēr tiecās pēc tā, kas šķiet tāls un neaizsniedzams, līdz kādā brīdī piedzīvo apskaidrību, ka tik ļoti daudz jau ir dots, atliek vien to ieraudzīt, atgriezties pie saknēm un novērtēt. Tā tas ir gan mūsu savstarpējās attiecībās, gan attiecībās ar savu zemi, tautu un arī Visaugstāko!” tā dziesmas autors Lauris Valters.

Dziedātājs Toms Kalderauskis paziņo, ka ir attiecībās

Video: Lauris Valters un Katrīna Dimanta apvienojušies romantiskā dziesmā

Dziesmas producents ir Reinis Briģis, dziesmas vārdu video veidojis Ēriks Saksons.

”Varu teikt, ka dziesmas ceļš bija garš, pārdomu pilns un nevarēju saprast, kurā brīdī to labāk izdot, bet beigu beigās viss salikās pa vietām un nu, šajā patriotiski sarežģītajā laikā tā ir nonākusi pie klausītājiem. Dziesmu uztveru par iespēju ieklausīties sevī, pabūt ar sevi un saprast, cik gan daudz skaistu un vēl neiepazītu lietu mums ir apkārt. Ja jau tā iepatikusies manai mammai, noteikti, patiks arī klausītājiem,” stāsta Toms.

Lauris priecājas, ka Latvijā sevi turpina pierādīt jauni, talantīgi solisti ar īpašiem balss tembriem un Tomam tāds viennozīmīgi ir.

Dziesmas autors vēlas, lai potenciālais hits dodas pie klausītājiem un rada īpašas emocijas.