Noklausies! Latviešu rokgrupa “Stray Orchid” piedāvā singlu ”Enģelis” un stilīgu video

Pievienot komentāru
Noklausies! Latviešu rokgrupa “Stray Orchid” piedāvā singlu ”Enģelis” un stilīgu video
PUBLICITĀTES FOTO

Jaudīgais roka trio ”Stray Orchid” 11. jūlijā izdod singlu – dziesmu ”Eņģelis”, kura ir viena no desmit dziesmām no grupas pirmā, latviešu valodā veidotā albuma, kas nāks klajā jau rudenī. Dziesmu, kas papildināta ar stilīgu video, mākslinieki nodod arī Skaties.lv lasītāju vērtējumam.

”Dziesmas vārdi radās no divām man tuvām tēmām dzīvē, kuras apkopoju vienā, spēcīgā skaņdarbā. Man vienmēr ir paticis, ka klausītājs nav ieslodzīts komponista un vārdu autora rāmjos.  Brīva interpretācija ļauj dziesmai elpot, un tā nav ieslodzīta jau manis noteiktās robežās”, stāsta grupas vokālists Eduards Vilemsons.

Grupa ”Stray Orchid” tika izveidota 2018. gadā un tās nemainīgais sastāvs ir Eduards Vilemsons (vokāls, ģitāra), Arvis Belovs (bungas) un Matīss Priedols (basģitāra). Grupas nosaukums simbolizē iepriekšējās apvienības sadalīšanos un māksliniecisko brīvību tālākajā darbībā. Tieši pirms gada ”Stray Orchid” laida klajā savu debijas albumu ”Did You Find What You Were Looking For”, un šis albums ir jau uzsāktā ceļa turpinājums.

Topošajā albumā grupa eksperimentē un meklē veidus, kā izveidot ko jaunu. ”Mums šis ir pirmais mūzikas videoklips, kas arī ir jauna pieredze kā sastāvam, to palīdzēja īstenot ”Colortime” no pašas pirmās idejas līdz rezultātam. Šis darbs ir solis uz priekšu – atveram nākamās durvis. Stilistiski tas, protams, joprojām ir ”Stray Orchid”, tomēr ļoti atšķiras no iepriekšējā albuma un varam apsolīt, ka klausītājam būs interesanti” saka grupas sitaminstrumentālists Arvis Belovs.

Grupas ”Stray Orchid” jauno singlu – ”Enģelis”, var atrast ”YouTube”, ”Spotify”, ”iTunes” un citās populārākajās straumēšanas vietnēs.