Noklausies! Jaunā dziedātāja Sintija Velme radījusi jestru pavasara ballīšu hitu

8 komentāri
Noklausies! Jaunā dziedātāja Sintija Velme radījusi jestru pavasara ballīšu hitu
PUBLICITĀTES FOTO

Dziedātāju Sintiju Velmi iepazinām pirmās sezonas ”X Faktora” atlasē, kur jauniete nokļuva līdz televīzijas atlases kārtām. Sapnis par mūziku nav izsapņots, Sintija prezentē pavasarīgu, jestru dziesmu.

Sintija nāk no Latgales, Balvu novada Krišjāņiem, kur nereti spēlē balles un priecē klausītājus ar populārām, mīlētām, kā arī savām dziesmām.

Jaunā dziedātāja, pavasara iespaidota, kopā ar brāli Normundu ierakstījusi jaunu potenciālo hitu ”Pavasaris”. Kuru atzinīgi jau novērtējušas Latvijas radio stacijas.

Dziesmas melodijas autore ir pati Sintija, bet vārdus radījusi Arnita Rakstiņa, kura arī ir cēlusies no Latgales.

Izrādās jaunā māksliniece ne tikai izmēģinājusi savus spēkus šovā ”X Faktors”, bet kopā ar mammu arī centusies iekarot šlāgermūzikas mīļotāju sirdis, piedaloties ”Šlāgeraptaujā”.

Mūziķe cer, ka jaunā dziesma “Pavasaris” iekaros klausītāju sirdis un kļūs par pavasara himnu!

 

TOP komentāri

 • Egija

  Egija

  Kārtējo reizi dīvānu eksperti izsaka savu negatīvo viedokli, kaut paši nav nevienu dziesmu ierakstījuši, iespējams pat nodziedāt elementāru tautasdziesmu neprastu. Šie cilvēki tikai "rej" lai sajustos gandarīti ka kādu būs aizskāruši. Sintij tu esi malce, tā turpināt, tev viss izodas, galvenais nepadoties, un atceries- suns kas rej, nekož !
 • Oto
  +5 +3 -2

  Oto

  Kārtējā Dombrovska. Lētas slavas tīkotāja, taču tīkot tur nav ko.
  Skaties.lv beidziet par šādām muļķībām rakstīt, vai tad reālu ziņu trūkst.
 • Anna
  +6 +3 -3

  Anna

  Nu šausmas, kā par kaut ko šādu var teikt "hīts" . Šādu mēslu nav vēlēšanās pat līdz galam klausīties. Nu ja nav talanta, tad vinu neizdirst.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl