Noklausies! Ilonai Balodei-Ūdrei jauna dziesma ”Pasaciņa”

1 komentārs
Noklausies! Ilonai Balodei-Ūdrei jauna dziesma ”Pasaciņa”
PUBLICITĀTES FOTO

Dziedātāja, aktrise un grāmatu autore Ilona Balode-Ūdre sadarbībā ar mūziķi Valēriju Cīruli izdevusi jaunu dziesmu “Pasaciņa”.

Dziesma “Pasaciņa” radusies, Ilonai Balodei sadarbojoties ar mūziķi Valēriju Cīruli. Viņš radīja mūziku, bet Ilona Balode uz šīm skaņām “uzlika” vārdus un iedziedāja.

”Dziesmu teksti ir kā mazi puzles gabaliņi,” mēdz sacīt Ilona Balode, veidodama tekstu mūzikas skaņām. ”Tas ir kā rēbuss, smilšu mandala, kas pamazām tiek atsegta ar smalku, mazu arheologa slotiņu, līdz kamēr atklājas tas, ko vēsta mūzika, tajā iekodētais. Tā ir kā plīvuros paslēpta krustvārdu mīkla,” stāsta autore.

Noslēpumains, kāds ir dziesmu un vārdu rašanās process, ir arī dziesmas vēstījums. Dziesma “Pasaciņa” ir šūpuļdziesma bērniņam, taču ir veltīta arī pieaugušajiem.

”Tā vēsta par bērnības noslēpumiem, kurus pieaugot aizmirstam, par laikiem, kad kā mazi bērni vēl esam atvērti pasakām un brīnumainai pasaulei, kur stīdziņas stīgo, svītriņas svītro un sapņi ir tikpat reāli kā īstenība. Par laikiem, kad viss vēl ir iespējams un robeža starp fizisko un garīgo pasauli vēl nav kļuvusi pārāk bieza. Par laiku, kad mēs vēl ticam, ka viss būs ļoti, ļoti labi,” norāda Ilona.

Dziesma tapusi Mārtiņa Burkevica ierakstu studijā.

1 komentārs