Noklausies! Grupai ”Måneskin” jauna dziesma – ”Mammamia”

0 Komentāru
Noklausies! Grupai ”Måneskin” jauna dziesma – ”Mammamia”
PUBLICITĀTES FOTO

Par globālo fenomenu dēvētā itāļu rokgrupa ”Måneskin”, kas maijā uzvarēja ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā, klajā laiž jaunu singlu ”Mammamia”.

Jauno dziesmu sadarbībā ar grupas dalībniekiem producējis Fabricio Feraguzo (Fabrizio Ferraguzzo), un, kā grupai ierasts, tā ierakstīta ”dzīvajā”, lai saglabātu neapstrādātas rokmūzikas skanējumu, tomēr vienlaikus tajā jaušamas arī deju un klubu mūzikas vēsmas.

Dziesma vēsta par to, kā tavu uzvedību uztver apkārtējie, bet tavi patiesi nodomi un domas ir gluži pretēji.

Šā gada martā ”Måneskin” ar dziesmu ”Zitti e Buoni” uzvarēja 71. Sanremo mūzikas festivālā, bet maijā triumfēja ”Eirovīzijā”, nodrošinot atpazīstamību visā pasaulē. Tikai dažu nedēļu laikā viņu ieraksti ieguva zelta un platīna statusu vairāk nekā 15 valstīs.

Jūlija vidū iznākušais video dziesmai ”I Wanna Be Your Slave” diennakts laikā savāca 6,7 miljonus skatījumu, kļūstot par skatītāko mūzikas video 67 pasaules valstīs. Hits sasniedza nr. 1 Itālijas ”YouTube” un 20 vietu globālajā mūziķu topā.

Ar savu enerģisko, raupjo un nepieradināto skanējumu, kas lieliski saplūdināts ar mūsdienīgām muzikālajām vēsmām, ”Måneskin” panākuši, ka rokmūzika atgriežas pasaules topu virsotnēs. Grupa sasniegusi pirmo vietu ”Spotify” ”Global Top 50”, kā arī ielauzusies Apvienotās Karalistes singlu topa desmitniekā.

Septembra beigās ”Måneskin” tika uzaicināti uz Parīzi, lai projektā ”Global Citizens Live” uzstātos līdzās tādām zvaigznēm kā Eds Šīrans, Eltons Džons, Black Eyed Peas, Doja Cat u.c.

Nākamā gada 6. februārī ”Måneskin” ar uzstāšanos Londonas ”02 Academy Brixton” sāk vērienīgu 16 Eiropas pilsētu koncertturneju ”Loud Kids On Tour ’22”, kas 14. martā noslēgsies ”Arēnā Rīgā”.

0 Komentāru