Noklausies! Dziedātāja Laura Rizzotto piedāvā videoklipu dziesmai ”Strangers”

1 komentārs
Noklausies! Dziedātāja Laura Rizzotto piedāvā videoklipu dziesmai ”Strangers”
SANDRA EMMELINE

Dziedātāja Laura Rizzotto ir izdevusi jaunu singlu ”Strangers”. Potenciālais hits ir ieturēts mūsdienu akustiskās popmūzikas ritmos un stāsta par sevis atklāšanu. Lirikas tekstos brazīliešu dziesmu autore runā par to, ka reizēm ir jāpalaiž nozīmīgi cilvēki vaļā, lai koncentrētos uz savu dzīves ceļu.

Singlu uzrakstījusi Laura Rizzotto un godalgotā Kolumbijas dziesmu autore un producente Ali Stouna, kura ir strādājusi ar tādām māksliniecēm kā Mary J Blidge, Džastins Bībers un citiem.

“Kas padara šo dziesmu man tik īpašu – ir tas, ka tā ir melodiski smalka, bet teksta vēstījums ir spēcinošs. Ir skumji ļaut kādam, kas tev rūp aiziet, bet ir tik būtiski zināt, ko tieši vēlies un būt spējīgam aiziet prom, ja tas tā nav,” sacīja Laura.

Papildus tam, ka ”Strangers” ir uzrakstījušas divas sievietes, to producēja un miksēja arī daiļā dzimuma būtnes, padarot to par sieviešu projektu – tas ir reti sastopams skats vīriešu dominējošajā mūzikas industrijā.

“Tā bija vienreizēja pieredze organiski izveidot komandu ar tik talantīgām sievietēm” dalījās meitene no Rio. “Izceļot viņu talantu un atbalstot viņu darbu, sadarbojoties šajā projektā, padarīja to tikai īpašāku.”

Laura izlaiž arī dziesmas videoklipu, kuru arī ir veidojusi sieviešu grupa un kuru producējusi, un filmējusi Karolīna Rizzotto.

Māksliniece, kura ir bijusī balerīna, nolēma veikt neapstrādātu pieeju ar viena kadra filmēšanu un savā stāstā iestrādāja mūsdienu baleta kustības, kuru horeogrāfēja ir Kamila Rodrigesa.

1 komentārs