Noklausies! ”Bujāna” hitam ”Masku faktors” tapusi parodija

Pievienot komentāru
Noklausies! ”Bujāna” hitam ”Masku faktors” tapusi parodija
PUBLICITĀTES FOTO

Dueta “Bujāns” jaunākais hits “Masku faktors”, kas pirmizrādi piedzīvoja Jaungada naktī, iemantojis milzu popularitāti un piesaistījis ne tikai fanu, bet arī asprāšu uzmanību. Šonedēļ internetā publicēta dziesmas parodija.

Duets ”Bujāns”, kurā apvienojušies mūziķi Reinis Sējāns un Intars Busulis, katru gadu izdod pa dziesmai. Viņu jaunākā skaņdarba ”Masku faktors” videoklips, kura režisors ir Kaspars Roga, kopš gadumijas vietnē ”YouTube” skatīts vairāk nekā 80 tūkstošus reižu.

Nu pašmāju interneta lietotāju vidū popularitāti iekaro arī dziesmas parodija, kuras autors ir dīdžejs, improvizators un pasākumu vadītājs Jānis Kozlovskis.

”Pazaudēju skaņu celiņu dueta ”Bujāns” dziesmai ”Masku faktors”, nācās to atveidot pašam,” savu veikumu piesaka Kozlovskis.

Asprātīgā versija nav palikusi arī bez ”Bujāna” ievērības. Intars Busulis pēc noskatīšanās pateicies Jānim par izdarīto un atzinis, ka viņš ir ”labākais”. Savukārt Jānis Intaram atbildējis: “Mēs abi labi zinām, ka tas ir Reinis Sējāns.”

Duets ”Bujāns” dibināts 2017. gada nogalē un katru gadu rada pa vienai dziesmai. 2026. gada izskaņā plānots izdot dueta pirmo albumu, savukārt 2036. gadā – pēdējo. Bet 2037. gads solās būt īpašs – grupa iecerējusi īstenot savu sapni, rīkojot grandiozu šovprogrammu Rīgā, stadionā ”Daugava”.