Noklausies! ”Bez PVN” piedāvā iedvesmojošu dziesmu latgaliešu valodā

0 Komentāru
Noklausies! ”Bez PVN” piedāvā iedvesmojošu dziesmu latgaliešu valodā
PUBLICITĀTES FOTO

Jauku pārsteigumu mūzikas draugiem sagādājusi grupa ”Bez PVN”. Latgales Kongresa gadadienas mēnesi iesākot, grupa  prezentē jaunu video dziesmai ”Nabyus baiss(t)” (”Nebūs bail”), ko piedāvā novērtēt arī Skaties.lv lasītājiem.

”Mums katram ir jāpārvar savi dzīves ledus kalni, kas aizsaluši stāv priekšā ikdienas rutīnā. Tomēr lielākais ledus kalns esi tu pats sev. Mūsu bailes ir tās, kas mums aizver ceļus, pa kuriem mēs varētu augt.

Ir jāsapņo – sapņot ar vērienu, nebaidīties darīt lielas lietas un mesties nezināmajā. Katrs mūsu padarītais darbs un vārds maina pasauli. Un tas ir tikai mūsu pašu rokās, uz kuru pusi mēs to mainīsim! Nabaidies – dari!” Par dziesmas ideju stāsta mūzikas un teksta autors Kristaps Rasims.

Dziesmas ieraksts veikts studijās ”Hodila Records” un ”Reiga”, dziesmu miksēja Krišjānis Geidāns, māstēja Kaspars Ansons. Par pūšamo instrumentu iespēlēm jāpateicas Denisam Smirnovam.

Video ideja un vizuālie risinājumi ir pašas grupas radīti. Operators – Ivars Utināns, kustību horeogrāfs – Ilmārs Dreļs.

Grupa saka paldies Diānai Zirniņai un Latgales vēstniecība ”GORS” komandai, Romānam Ivanovam un JIMV pūtēju orķestrim un N.Draudziņas vidusskolas kolektīvam.

Grupā ”Bez PVN” dorbojas – Kristaps Rasims (balss, ģitāra, bandžo), Guntis Rasims (balss, ģitāra, akordeons), Juris Vucāns (balss, ģitāra, samplieris), Valdis Vucāns (basģitara) un Normans Bārbals (bungas).

”Bez PVN” ir saņēmuši vairākas latgaliešu kultūras gada balvas ”Boņuks”, vienu no tām arī šogad – ”Boņuks 2018”. Ar abiem studijas albumiem ”Pyrms Vuorda…” (2006) un ”Reits” (2013) savulaik tikuši nominēti Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai ”Zelta Mikrofons”.

Šogad, 26.okrobrī, Latgales vēstniecībā ”GORS” grupa ”Bez PVN” kopā ar draugiem organizē lielkoncertu ”RŪBEŽI” (”ROBEŽAS”).
0 Komentāru