Noklausies! Alekss Silvers ierakstījis ”karstu” deju mūzikas hitu

0 Komentāru
Noklausies! Alekss Silvers ierakstījis ”karstu” deju mūzikas hitu
FACEBOOK

Dziedātājs Alekss Silvers 2020.gadā prezentē jau trešo singlu. Šoreiz dziesmu krievu valodā ”Не боюсь” (Nebaidos), kuru ierakstījis Baltkrievijā.

Jaunais singls būs atrodams albumā, kas tiek ierakstīts Minskā ”Platinum studio records” paspārnē.

Noklausies! Alekss Silvers piedāvā singlu latviešu valodā ”Intriga”

Alekss Silvērs iemanto popularitāti Baltkrievijā! Kā viņam tas izdodas?

”Не боюсь” mūzikas un vārdu autors ir pats Alekss. Mūziķis ir drošs – jaunais singls liks dejot ne vienam vien deju mūzikas fanam.

Dziedātājs paziņo, ka latviešiem vairāk patīk liriskas dziesmas ar dziļu domu, toties baltkrievi vairāk klausās deju mūziku.

Dziesma stāsta par meiteni, kura mēģina pievērst puiša uzmanību. Viņš ir vienaldzīgs, jo domā par citu. Tas netraucē puisim ļauties jaunietes centieniem, tomēr tā arī viņiem neizdodas ”iedegt mīlas uguntiņu”.

Minskā satiekas ”X Faktora” uzvarētāja Kattie un šī gada pretendents Alekss Silvērs

Iepriekš sarunā ar portālu Skaties.lv mūziķis atklāja, ka ik mēnesi trīs nedēļas strādā Latvijā, vada savu vokālo studiju ”Voice” un attīsta muzikālo karjeru.

Toties vienu nedēļu uzturas Baltkrievijā, kur ieraksta topošā albuma dziesmas, uzņem videoklipu, sniedz koncertus un intervijas.

Pirmais šajā gadā prezentētais singls ir dziesma angļu valodā ”Again”, kas tika iesniegta ”Eirovīzijas” nacionālajai atlasei, otrais singls ir dziesma latviešu valodā ”Intriga”, nu ierakstīts trešais singls.

0 Komentāru