Noklausies! Aijai Andrejevai jauns hits – ”Korķīši”

2 komentāri
Noklausies! Aijai Andrejevai jauns hits – ”Korķīši”
JĀNIS AIŠPURS

Īsi pirms jaunā albuma izdošanas ar jaunu dziesmu sava talanta cienītājus iepriecinājusi dziedātāja Aina Andrejeva – viņa plašākas sabiedrības novērtējumam piedāvā skaņdarbu ”Korķīši”.

“Dažu brīdi piezogas sentiments un domas ne tikai par pagājušo vasaru, bet par vēl tālākām vasarām, kad vēl bijām nepieaugušie. Kad domas bij’ par jauniem koku zariem, kurus iekarot, par bumbu, kas noteikti jāatceras paķert līdzi, un draugiem, kuri jāsatiek pavisam, pavisam drīz.

Tāda man ir Kaspara Ansona un Kristapa Ērgļa veidotā dziesma ”Korķīši”, kuru šodien, starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, es dāvinu jums!” jauno dziesmu piesaka Aija Andrejeva.

Jaunās dziesmas liriku video autors ir Kaspars Ansons.

Jau ziņots, ka 4. jūnijā uz tirdzniecības centra “Alfa” jumta notiks dziedātājas Aijas Andrejevas jaunā albuma “Es iešu tālāk” prezentācijas “autokoncerts”. Jaunais albums pie klausītājiem dosies 6. jūnijā – datumā, kad Siguldas pilsdrupu estrādē bija paredzēts Andrejevas koncerts. Valstī noteiktās ārkārtējās situācijas dēļ tas ir pārcelts uz 2021. gada 5. jūniju.

Foto: Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs bauda romantiku Šrilankā