Nedēļas sākumā skumjš notikums piedzīvots populārās estrādes zvaigznes Olgas Rajeckas ģimenē. Dziedātājas meita Marija Migliniece sociālajos dalījusies ar emocionālu stāstu, kā nomiris ģimenes mīlulis runčuks Otto, kurš bijis tikai sešus gadus vecs.

Atpakaļ uz rakstu

13 komentāri

 • ieva

  ieva

  Tebv taisnība, Mako, vajadzētu Latvijā izludināt sēras un brīvu dienin, lai varētu patiesi nosēt!
 • Kika

  Kika

  Loti liels notikums....Tiesam zel ka ta ir noticis,bet nesaprotu kaiminieni kam vinja indi nelika tada vieta kur majdzivnieki netiek klat.Vismaz zoo veikalos to saka.
 • Sisī

  Sisī

  jūtu līdzi Olgas sirdssāpēs, jo pati esmu kaķumīle un glābēja.
  Nemūžam negribētu dzīvot kaimiņos ar komentētāju Aiju.
  Lai Aijas puķudobes izdaiļo kovārņu kakas!
 • Sisī

  Sisī

  jūtu līdzi Olgas sirdssāpēs.
  Nemūžam negribētu dzīvot kaimiņos ar komentētāju Aiju.
  Lai viņas puķudobes izdaiļo kovārņu kakas!
 • Aija

  Aija

  Ja jums vajadzigs kakis,tad turet vajag sava majaa,nevis laist ara.Man ir pieriebies ,ka kaiminu kakis ir izkashajis un piedirsis manas divas dobites darza.Stadi ko gribi ,otra rita bedres vien ,piedirstas visas dobes un nekas neaug.Kaa lai neindee?ja man vajadzes kaki ,es iegadashos pati,man nav jauznemas rupes par sveshu kaki.!!!
 • sali

  sali

  Kaimiņienei vajadzētu pēc ši publiskā apgalvojuma griezties policijā ar iesniegumu par goda un cieņas aizskaršanu,.kur pierādījumi,ka viņa vispār tādu indi izlikusi,un pat ja tā, kur pierādījumi,ka kaķis apēdis tieši viņas izlikto indi? Drīzāk jautājums,kāpēc viņu kaķis vazājas pa citu cilvēku īpašumiem? Un kuru tas vispār interesē,ka kaut kādai Marijai nomiris kaķis?
 • Jurka no teikas

  Jurka no teikas

  Drīzāk gan Olgas vecās kotletes kaķīti piebeidza.
 • lasītāja

  lasītāja

  Diemžēl, tās peles un žurkas nespēj izķert ne savi ne sveši kaķi un savādāk, kā tikai indējot, kaut kā var tikt no tām vaļā. Iesaku labāku variantu- ir tāds līdzeklis, kā speciāla līme, ko uzsmērē uz dēlīša, pa vidu piestiprina ēsmu un peles un žurkas pielīp un netiek vairs vaļā. Vienīgā nepatika, dabūt sprāgonīšus nost.
 • Pecis
 • Inde indē visus !!!

  Inde indē visus !!!

  Nē nu protams,ka ir sāpīgi,ja pieradini dzīvnieku un iemīli un viņš tevi sagaida mājās un ,ka mīlulis aiziet !!! Nu tie ,kam dzīvnieku nav, protams to nesaprot, bet parasti gudri cilvēki runā par to,ko saprot,vai vismaz jūt līdzi cilvēkiem ,kam žēl! Tas
  saucas vienā vārdā - cilvēcība !! Bet ar to žurku indi tiešām nav joki, ja vēl nonāk tādu cilvēku rokās,kas nosviež kur pagadās, dažreiz tur kur staigā kaķi arī rāpo ...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!