Noindēts Olgas Rajeckas kaķis Otto – ģimene sēro un brīdina citus

13 komentāri
Noindēts Olgas Rajeckas kaķis Otto – ģimene sēro un brīdina citus
ANDREJS TERENTJEVS, F64

Nedēļas sākumā skumjš notikums piedzīvots populārās estrādes zvaigznes Olgas Rajeckas ģimenē. Dziedātājas meita Marija Migliniece sociālajos dalījusies ar emocionālu stāstu, kā nomiris ģimenes mīlulis runčuks Otto, kurš bijis tikai sešus gadus vecs.

Kā ierakstā “Facebook” norāda Marija, piedzīvotais viņai un viņas mammai Olgai joprojām ļoti sāp, tādēļ viņa vēlas brīdināt citus dzīvnieku mīļotājus.

”Otto bija labākajos gados, vesels runcītis ar spīdīgu spalvu un vienmēr labu apetīti. Viņam kā jau visiem kaķiem patika staigāt un ciemoties pie kaimiņiem, kuri par Otto vienmēr parūpējās un uzskatīja viņu par savu draugu.

Diemžēl ne visiem mūsu kaimiņiem ir sirds. Mūsu kaimiņiene, neņemot vērā to, ka lielākajai daļai mājās dzīvo kaķi un suņi, nolēma, ka labākais veids, kā atbrīvoties no grauzējiem, ir lietot žurku indi.

Šeit arī seko sāpīgākais – Otto nāves cēlonis ir saindēšanās ar žurku indi,” klāsta Marija. Viņa norāda, ka Otto nāves iemeslu apstiprinājis arī veterinārārsts.

Marija neslēpj sašutumu, ka žurku indi ikviens var nopirkt veikalā, un tās cena ir 1,39 eiro. Viņa uzskata, ka ”šādas indes pārdošana būtu jāaizliedz, vai arī no grauzējiem jālūdz atbrīvoties speciālistiem, kuri to izdara uzreiz.

Vislabākais variants tomēr ir atvērt savu sirdi kādam kaķim, kurš izķers jums visas peles, ja viņas jums tik ļoti traucē! Slazdiņi arī nav sliktākais variants…”