Noasiņošana līdz nāvei! Tabloīdi vēsta Avicii pašnāvības apstākļus

1 komentārs
Noasiņošana līdz nāvei! Tabloīdi vēsta Avicii pašnāvības apstākļus
Scanpix

Aprīļa beigās mūzikas pasauli pāršalca šokējoša sēru vēsts – 28 gadu vecumā aizsaulē devās pasaules elektroniskās mūzikas megazvaigzne Tims Berglings jeb Avicii. Kā tika vēstīts ģimenes izplatītajā paziņojumā, viņš izdarījis pašnāvību, un nu tabloīda “TMZ” rīcībā nonākusi informācija, ka viņš noasiņojis līdz nāvei.

Slavenību dzīves atspoguļotājs “TMZ” šo informāciju ieguvis no kādām Berglinga ģimenes tuvu stāvošām personām. Viņi apstiprina, ka Avicii tik tiešām izdarījis pašnāvību un izdarījis to ar lausku no paša sasistas pudeles, iedurot savā ķermenī un izraisot lielu asiņošanu.

Avotiem versijas par to, kur tieši ar lausku durts, atšķiras. Viens saka, ka dīdžejs sev pārgriezis vēnas, bet cits stingri apgalvo, viņš sev iedūris kaklā.

Jau ziņojām, ka pagājušajā nedēļā Avicii ģimene izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka ”viņš ilgi mocījās, meklēdams dzīves jēgu un prieku. Viņš to vairs nespēja izturēt. Viss, ko viņš vēlējās, bija miers,” rakstīts “Rolling Stone” izdotajā un no zviedru valodas pārtulkotajā ziņojumā.

Tims Berglings mira 20. aprīlī Omanas pilsētā Muskatā.