No ”YouTube” pazudusi Jenny May ”eirodziesma”; vai vainīga līdzība ar ”Despacito”?

4 komentāri
No ”YouTube” pazudusi Jenny May ”eirodziesma”; vai vainīga līdzība ar ”Despacito”?
Publicitātes foto

Pie Skaties.lv vērsušies vairāki satraukti ”Eirovīzijas” fani, kuri norādījuši, ka Jenny May gabals ”Soledad” pirmdienas, 11. decembra, rītā vairs nav pieejams baudīšanai ”YouTube” – vietā, kur stāvējis video nu ir paziņojums, ka tas izņemts autortiesību pārkāpuma dēļ. Vai tiešām pie vainas līdzība ar ”Despacito”? Skaties.lv vērsās pie Jenny May, lai to noskaidrotu.

”Varbūt Jenny May domā, ka viņai nav plaģiāts, bet ”YouTube” tā nedomā. Laikam jau attaisnojums par regetona ritmiem nestrādāja,” Skaties.lv ziņo Elizabete, kura vēlējusies nedēļu sākt ar enerģisko ”Soledad”, bet vietā, kur to iepriekš baudījusi, viņu sagaidījis šāds paziņojums.

Par problēmu un regetona ritmiem vairāk lasi te!

Ar līdzīgu sāpi Skaties.lv vērsusies arī Sabīne, kura ir neizpratnē, kāpēc tieši Jenny May gabals pazudis no ”YouTube”. ”Nekas, drīz visi sapratīs, ka Dženija patiesībā ir upuris. Un ”Despacito” tiks bloķēts!” Dusmu pilna uz viņasprāt vainīgajiem ir Sabīne.

Skaties.lv vērsās pie dziedātājas, kura uzreiz var nomierināt ”Eirovīzijas” fanus – dziesmas izņemšanai nav nekāda sakara ar jezgu par plaģiātu. Kā Skaties.lv norāda dziedātāja, no ”YouTube” uz laiku izņemta liela daļa ”Eirovīzijas” kandidātu dziesmu.

”Daudziem, tai skaitā man, bija dziesmai demo versija. Likumsakarīgi, ka izņēmām, bet nupat jau ”YouTube” jaunā vietā ievietota gatava dziesma,” ziņo māksliniece.

Lūk, arī jaunā, pavisam gatavā ”Soledad” versija! To Sabīnei, Elizabetei un citiem ”Eirovīzijas” draugiem nu iespējams baudīt vēl uzlabotākā skanējumā, ar teksta video un galvenais – bez mazākā satraukuma, ka dziesma pazudīs!