Nikolajs Puzikovs piedāvā romantisku paša sacerētu dziesmu

1 komentārs
Nikolajs Puzikovs piedāvā romantisku paša sacerētu dziesmu
PUBLICITĀTES FOTO

Ar jau skaņdarbu savus talanta cienītājus iepriecinājis dziedātājs un policists Nikolajs Puzikovs – šonedēļ plašākas sabiedrības novērtējumam nodots viņa paša sacerēts skaņdarbs ”Paturēt tevi”.

”Dziesmas iedvesmu smēlos pirms trīs gadiem, kad apciemoju savu labu draugu un dziesmu autoru Gati Mūrnieku. Viņš man ieteica sākt mācīties spēlēt ģitāru un rakstīt savas dziesmas. Tā nu es paralēli savam dienestam un studijām Latvijas Universitātē sāku rakstīt savas dziesmas.

Dziesmas ”Paturēt sevi” stāsts ir par nesteidzīgām un patiesām attiecībām. Mūsdienu strauji mainīgā pasaulē, ļoti daudz cilvēki mēģina visu sasteigt, ir nepacietīgi, bet es uzskatu, ka viss jādara lēnām, pamazām un apdomīgi,” par dziesmas tapšanu stāsta Nikolajs.

”Sargiet savu veselību un mīliet viens otru!” tā dziedātājs.

Dziesmas mūzikas un vārdu autors ir Nikolajs Puzikovs, bet dziesmas aranžējums un producēšana uzticēta pieredzējušajam Jānim Čubaram. Saksofona tēmu iespēlējis Raivo Stašāns.

Dziesmas videoklipu veidojis Kaspars Rudzītis (Dween Productions), un tajā piedalās skaists un laimīgs pāris – Diāna un Ričards Silinieki savā kāzu dienā.

Nikolaja Puzikova pagaidām vienīgais albums ”Te nu es esmu” nāca klajā 2017. gadā.

1 komentārs