Nikolajs Puzikovs piedāvā romantisku hitu – klipā mūziķis traucas uz mocīša

2 komentāri
Nikolajs Puzikovs piedāvā romantisku hitu – klipā mūziķis traucas uz mocīša
PUBLICITĀTES FOTO

Šonedēļ ar jaunu singlu fanus iepriecinājis Latvijas meiteņu mīlulis un dziedošais policists Nikolajs Puzikovs – viņš izdevis romantisku dziesmu ”Man vajag tādu kā tevi”. Jaunajam hitam tapis arī videoklips, kurā Puzikovs traucas uz motocikla.

Dziedātāja Nikolaja Puzikova jaunā dziesma tapusi kopā ar producentu un dziesmas autoru Rassell, īstajā vārdā Ruslanu Kuksinoviču, ar kuru mūziķis sen vēlējies sadarboties.

”Ideja dziesmai radās jau gada sākumā, saņemot demo versiju no Rassell. Biju pozitīvi pārsteigts par Rassell melodiskās līnijas izvēli, kuras pamatā bija pop, R&B un vieglas deju mūzikas kombinācija. Vēl aizvien domāju, ka Rassell ir viens no talantīgākajiem producentiem Latvijā,” stāsta Nikolajs Puzikovs.

Mūziķis aizvien strādā policijā un dziesmas vārdus sarakstījis atvaļinājuma laikā Kiprā.

”Ceļojums man deva iedvesmu un labas atmiņas, līdz ar to uzrakstīt tekstu man bija mazliet vieglāk, nekā atrodoties Latvijā.

Tas nav viegls darbs atrast pareizos vārdus. Pirms dziesmu nododu saviem klausītājiem un atbalstītājiem, vēlējos saņemt ekspertu viedokļus un vairākums atzina, ka šādas stila dziesmas manā repertuārā nav, un ir laiks pamēģināt kaut ko jaunu,” teic skatuves mākslinieks.

Dziesmai tapis arī videoklips. ”Dziesmas video vēlējos atspoguļot braucienu ar motociklu. Videoklipā tika filmēti vairāki ”Harley-Davidson” motociklu modeļi un ne tikai.

Tā bija viena no labākajām ballītēm,” tā Puzikovs.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl