Nīderlandē dzīvojošā latviešu dziedātāja ANNNA piedāvā dziesmu par rotaļu lācīti

0 Komentāru
Nīderlandē dzīvojošā latviešu dziedātāja ANNNA piedāvā dziesmu par rotaļu lācīti
PUBLICITĀTES FOTO

Nīderlandē dzīvojošā latviešu latviešu dziedātāja ANNNA, kuru Latvija vairāk iepazina šī gada ”Eirovīzijas” atlasē, piedāvā jaunu dziesmu, kas ir reizē enerģiska un nostaļģiska. Tās centrā – meitene un viņas spēļu lācītis Fredijs.

Kā Skaties.lv atklāj ANNNA, abiem dziesmas varoņiem tiek teikts, ka viss mūsdienās ir iespējams un ka ir jāseko saviem sapņiem, taču realitātē visiem tas nav iespējams.

”Freddie” jau dažas nedēļas pirms iznākšanas sāka grozīties sociālo mediju pasaulē, kur gan ANNNA, gan viņas sekotāji dalās ar smieklīgiem video, dejojot dziesmas pavadījumā.

Dziesma un tās video pirmizrādi piedzīvoja Nīderlandes lielākajā mūzikas žurnālā, OOR.nl, kurš ANNNA nominēja kā vienu no trīspadsmit 2020. gada daudzsološākajiem mūzikas talantiem.

Māksliniece dziesmu radīja pirmajās karantīnas nedēļās, sekojot līdzi tam, par ko pārdzīvo un raizējas viņas tuvinieki un draugi. Šī dziesma ir galvenā dziesma no ANNNA jau drīz iznākošā EP albuma ”Mortgage On Toast”, kas veltīts visām mūsdienu paaudzes problēmām un iznāks jau 13. novembrī.

ANNNA pašlaik atrodas Nīderlandē, kur jau no marta nav noticis neviens koncerts. Kā Skaties.lv atklāj māksliniece, Nīderlandē un tās kaimiņvalstīs likumi koncertiem vēl joprojām ir tie paši, kas bija karantīnas sākumā, tāpēc māksliniekiem ir ļoti grūti turpināt uzstāties.

Pēc trīs klausītāju pilnu koncertu spēlēšanas Latvijā, 1. septembrī ANNNA paspēja izpārdot mazu koncertu Amsterdamā, kur lielā zālē bija iespējams uzņemt tikai 30 cilvēkus.

Māksliniecei nākamajos mēnešos ir plānoti daži koncerti ar sociālo distancēšanos, mazai publikai. Bet ANNNA neskumst; tā vietā viņa domā radošu veidus kā izklaidēt savus fanus, piemēram spēlējot meža vidū, kā arī gatavojas albuma iznākšanai novembrī.

Latvijai ANNNA labāk pazīstama, kā meitene, kura ”Eirovīzijas” atlasē izpildīja dziesmu par krekliem, taču tas nebūt nav vienīgais ANNNA sasniegums.

Aizvadītajā gadā 26 gadus jaunā māksliniece ir ne tikai paguvusi iesildīt Amerikāņu dziedātājas LP koncertu Siguldā, bet arī pārstāvēt Latviju starptautiskajā mūzikas festivālā ”Eurosonic”, Nīderlandē un uzvarēt Nīderlandes ”Amsterdam Dance Event Demolition” konkursā.

Šī uzvara  dziedātājai sniedza lielu ārvalstu mediju uzmanību kā arī iespēju ierakstīt mūziku vienā no Spānijas prestižākajām studijām – ”W studios Barcelona”, šī gada februārī kopā ar ”MixMag” žurnālu.

0 Komentāru