Nekādas romantikas un glamūra! Alekss Silvērs ”Eirovīzijai” radījis pavedinošu videoklipu

2 komentāri
Nekādas romantikas un glamūra! Alekss Silvērs ”Eirovīzijai” radījis pavedinošu videoklipu
JULIA JD DMITRENKO/ JD. PHOTOGRAPHY

Dziedātājs Alekss Silvērs vairākus gadus dziedāja duetā Alekss Silvērs un Liera Šteina, nu mākslinieks uzsācis solokarjeru un startē Eirovīzijas dziesmu konkursā. Dziesmai ”Fireworks” tapis seksīgs videoklips.

Videoklips filmēts astoņas stundas, kuru laikā paveikts liels darbs, kā nekā bijis auksti un nācies ātri strādāt, lai nesaslimtu.

Klipā Alekss redzams jaunā ampluā, ierastie uzvalciņi nomainīti pret tetovējumiem un ādas jaku, kas izceļ dziedātāja vīrišķību.

Alekss Silvērs atteicies no ballītēm un alkohola par labu sporta zālei un svara pieaugumam

Alekss jau gadu apmeklē sporta zāli un šajā laikā ir pārveidojis savu ķermeni, pieņēmies svarā un uzaudzējis muskuļus.

Vīrieša kailais torss, vēdera muskuļi sajūsmina daudzas dāmas. Nu šos muskuļus ikviena dāma var aplūkot jaunās foto sesijas bildēs, kuras tapušas sadarbībā ar fotogrāfi Jūliju Dmitrenko.

Dziesmas video stāstā dziedātājs parāda savu agresīvo, ekspresīvo pusi, kas apvienojumā ar ”Latvijas Nacionālās operas un Baleta” solistes Alises Bodneres maigo dejošanu izceļ vīrieša skarbo tēlu.

Tetovējumi, uguns, ”grunge” stils, nekādas romantikas un glamūra, skarba, sāpīga, izmisuma pilna mīlestība.

”Tu gaidi, kad starp jums būs emociju ”salūts”. Varbūt, nav jēgas gaidīt?” Alekss Silvērs ar Aminatas dziesmu cierē uz ”Eirovīziju”

”Jaunais ampluā ir tuvāks manai patiesajai dabai. Tas ir redzams man uzstājoties, jo ekspresija man ir ļoti tuva. Mīlestība mēdz būt dažāda, jūtas kopā ar iekāri veido lielu seksuālo enerģiju, kurai “uzsprāgstot” veidojas “salūts”, gluži kā dziesmā,” Sarunā ar portālu Skaties.lv nosaka Alekss.

Videoklipu filmēja Andrejs Aleksejevs, bet horeogrāfiju radīja Deniss Tumakovs, kurš ir ne tikai labs horeogrāfs ar lielu skatuvisko pieredzi dažādos šovos, bet arī mākslinieka draugs.