Ne atpazīt! Samanta Tīna atkal kardināli maina stilu

1 komentārs
Ne atpazīt! Samanta Tīna atkal kardināli maina stilu
Publicitātes foto

Pazīstamā dziedātāja Samanta Tīna šogad, šķiet, mainās ne pa dienām, bet pa stundām. Gadu uzsākusi kā šerpa tumšmate, vasaru sagaidot, Samanta tika pie gariem, blondiem matiem, bet nu atkal pilnībā mainījusi stilu, izvēloties īsu sasuku ar lokām Marilinas Monro stilā.

Vēl oktobra otrajā pusē Samanta lepojās ar gariem, taisniem un blondiem matiem.

Piektdienas vakarā, ierodoties tirdzniecības centrā ”Riga Plaza”, lai sniegtu koncertu līdz šim lielākā Latvijas ”Samsung” veikala atklāšanā, Samanta daudzus pārsteidz ar savu jauno imidžu.

Dziedātāja savus garos, blondos matus nogriezusi pavisam īsus, viegli ielokojusi un atglaudusi uz atpakaļu. Tēls papildināts ar neuzkrītošu grimu un ļoti juteklisku tērpu. Ne velti fani spriež, ka māksliniece iedvesmu jaunajam imidžam smēlusies no slavenās Merilinas Monro.

Dziedātājas talanta cienītāji ar interesi gaida, kas notiks tālāk – vai Samanta pieturēsies pie šī stila vai turpinās ļauties eksperimentiem. Tas, par ko ir pilnīga skaidrība – Samantai piestāv viss, sākot no tumšām cirtām, beidzot ar īsu, blondu griezumu un maigām lokām, tāpēc viņa droši var turpināt rotaļas ar savu stilu.

1 komentārs