”Nauda lidmašīnai mums ir pat uz Austrāliju.” Kivičs kopā ar Skulmi ir ceļā uz Latviju

97 komentāri
”Nauda lidmašīnai mums ir pat uz Austrāliju.” Kivičs kopā ar Skulmi ir ceļā uz Latviju
FACEBOOK

Pēdējā laika apspriestākais pārītis – mūziķis Andris Kivičs un viņa mīļotā Liene Skulme – jau ir ceļā uz Latviju,  pirmdienas, 21. janvāra, pievakarē sociālajos tīklos ziņojis skatuves mākslinieks. Tāpat vēstīts, ka šonedēļ gaidāmais koncerts netiks atcelts.

Pagājušajā nedēļā ziņojām, ka Andris Kivičs kopā ar mīļoto Liene Skulmi bija “iestrēdzis” Berlīnē, uz kurieni mīlnieki bija devušies nedēļas sākumā.

Kā Skaties.lv skaidroja Kivičs, abi lidmašīnu no Berlīnes uz Rīgu nokavējuši, jo aizgulējušies. Bet naudas biļešu iegādei neesot. Tādēļ ticis nolemts turpināt baudīt brīvdienas.

Vēlāk Andris izplatīja aicinājumu palīdzēt viņiem nokļūt atpakaļ dzimtenē.

Visbeidzot Kivičs dalījies ar ar priecīgiem jaunumiem – pirmdienas pievakarē viņš kopā ar mīļoto ir ceļā uz Latviju un atrodas jau Polijā.

Savukārt tiem, kuri sprieduši, ka skaistajam pārim nav naudas, lai nokļūtu atpakaļ mājās, Andris skaidrojis: ”Informācija ”gudrīšiem”. Nauda lidmašīnai pat uz Austrāliju mums ir. Bet mums piedzīvojumi ir svarīgāki par komfortu. Un to 95 % cilvēku nesaprot, jo galvenais Latvijā ir radīt ilūziju, ka “mēs esam kruti”.”

Tāpat mūziķis nomierinājis satrauktos fanus, kuri baiļojušies, ka varētu tikt atcelts vēl viens koncerts: “Izpārdotais akustiskais koncerts “Stargorod” notiks!”

97 komentāri