Nācija izsmej Aleksa Silvera ”Eirovīzijas” tērpu

16 komentāri
Nācija izsmej Aleksa Silvera ”Eirovīzijas” tērpu
LAURIS VĪKSNE

Cīņā par ceļazīmi uz ”Eirovīzijas” starptautisko konkursu Izraēlā īpašu konkursa fanu ievērību izpelnījies dziedātājs Alekss Silvers. Viņš uz skatuves kāpa tērpā, kas daudziem palicis nesaprasts.

Alekss Silvers ”Eirovīzijas” nacionālajā atlasē startēja ar dziedātājas Aminata sarakstītu dziesmu “Fireworks”. Lai arī konkursa finālam viņš nekvalificējās, “dīvāna ekspertiem” viņa uzstāšanās nav paslīdējuši garām nepamanīta.

Silvera priekšnesuma laikā lauvas tiesu uzmanību iemantojis viņa skatuves imidžs, ko daudzi metušies apspriest un iztirzāt.

Uz “Eirovīzijas” skatuves Alekss kāpa basām kājām un tērpies sarkanās biksēs un žaketē bez piedurknēm. Kā novērtējuši modes pazinēji, Silvera tērps bijis pārlieku sievišķīgs un atgādinājis piegulošu dāmu bikškostīmu.

”Runā, ka pēc Aleksa Silvera uzstāšanās Aminata zvanīja un prasīja savu dziesmu un kleitu atpakaļ,” vietnē ”Twitter” pajokojis Jānis Polis, kurš tūkstošgades sākumā ar skatuves vārdu Jeremy kļuva pazīstams kā viens tolaik skatītākā realitātes šova ”Talantu fabrika” dalībniekiem.

Zināmi pirmie finālisti cīņā par ceļazīmi uz ”Eirovīziju”

Ar pārdomām par Aleksa skatuves tērpu ļaudis steiguši dalīties sociālajos tīklos.

16 komentāri