Nācija apstrīd “Eirovīzijas” atlases balsojumu

7 komentāri
Nācija apstrīd “Eirovīzijas” atlases balsojumu
Lauris Vīksne

Sestdienas, 10. februāra, vakarā noskaidrojās nākamie divi skatuves mākslinieki, kuri turpinās cīņu par ceļazīmi uz “Eirovīziju”. Kā paredz konkursa balsošanas noteikumi, pusfināla uzvarētājus nosaka skatītāji, tomēr ne visi “Eirovīzijas” fani pauž apmierinātību ar otrās atlases rezultātu.

”Eirovīzijas” atlases otrajā pusfinālā uzvarēja debitanti Ritvars un Madara, kuri nu pievienojušies Lienei Greifānei un Edgaram Kreilim cīņā par iespēju maijā pārstāvēt Latviju starptautiskajā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā Portugālē.

No komentāriem un pārdomām par konkursa otro pusfinālu sociālajos tīklos nav atturējušies arī “Eirovīzijas” fani, kuri bārstījuši gan asprātības par žūrijas komentāriem, gan veltījuši kritiku abiem finālā iekļuvušajiem izpildītājiem.

Daļa kritizējusi Madaru par ”netīro dziedājumu”, kamēr citus Ritvars uz skatuves tā arī nav spējis aizraut.

Īpašu vērību izpelnījies arī Markus Riva, kuram šogad paredzēja lielus panākumu, tomēr skatītāji lēma citādāk.

Šajā vakarā par iespēju pārstāvēt Latviju “Eirovīzijā” cīnījās arī izpildītāji Markus Riva, ”RIGA Raggae”, ”Hypnotic”, ”In My Head” un Monta.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl