Mūziķis Oskars Millers stāsta par sajūtām, esot klāt dēla dzimšanas brīdī

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

Mūziķis Oskars Millers stāsta par sajūtām, esot klāt dēla dzimšanas brīdī
INSTAGRAM

1. aprīlī mūziķu pāris Oskars Millers un Katrīne Lukins kļuva par vecākiem pimrdzimtajam. Dēlu mīlnieki nosauca par Lūkasu.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Oskars stāsta, ka grūtniecības sākumā nebija pārliecināts, ka vēlas piedalīties dzemdību procesā.

Mūziķu pāris Oskars Millers un Katrīne Lukins kļuvuši par vecākiem pirmdzimtajam

Noklausies! Mūziķi Oskars Millers un Katrīne Lukins apvienojas kopīgā dziesmā ”Laiks”

Sajūtot pirmos mazuļa sitienus Katrīnes vēderā, mūziķis sapratis, ka tā ir viņa ģimene un viņam ir jāuzņemas atbildība, jāpalīdz, cik vien ir viņa spēkos.

Tā arī Oskars nolēmis, ka piedalīsies dzemdībās.

”Sākums dzemdībām bija diezgan tipisks. Sākās sāpes vēderā, man sākās stress, es uzreiz teicu – braucam uz slimnīcu, bet izrādījās par ātru. Tā vēl vienu reizi notika. Uzskatu, ka labāk aizbraukt, nekā satraukties, nezinot, ko darīt,” stāsta Oskars.

Oskars neslēpj, kad viss process aizgāja līdz dzemdību sākumam – viņam palikušas nedaudz ”mīkstas kājas”.

Ieraugot pretsāpju zāļu šprices izmēru, viņam nācās pasēdēt palātā uz zemes, cenšoties noslēpt bālo seju.

Katrīne Lukins atklāj savus grūtniecības laika ēšanas paradumus

Mūziķis spēja atrast spēku un saņemties, lai būtu visā procesā līdz galam.

”Nabas saiti pārgriezu, jo jutu, ka gribu ātrāk, lai mazais ir pie mammas un manis. Tas bija brīnišķīgs brīdis,” smaida Oskars.

Uzzinot, ka dzemdībām ir komplikācijas, Oskars bija uztraucies, bet centās saglabāt vēsu galvu, jo negribēja vēl vairāk uztraukt Katrīni.

”Abus aizveda uz Rīgas slimnīcu, nācās mājās padzīvot vienam, kas lika vēl vairāk ilgoties pēc savas ģimenes. Nu esam atkal visi kopā un mājās. Izbaudu katru minūti ar mīļoto un dēlu,” priecājas Oskars.

Mūziķis čubina un lutina gan Katrīni, gan Lūkasu, un neaizmirst par ģimenes mīluļiem, jo arī abi suņi ir daļa no ģimenes.