Mūziķis Atis Zviedris atradis jaunu hobiju – pavārmākslu

Pievienot komentāru
Mūziķis Atis Zviedris atradis jaunu hobiju – pavārmākslu
INSTAGRAM

Grupas ”Flame&The Rolltones” līderis Atis Zviedris aizraujas ne tikai ar mūziku. Sociālajos tīklos mūziķis atklājis, ka viņa hobijs jau daudzus gadus ir pavārmāksla.

Mūziķa atbalstītāji zina, ka Atis brīvo laiku labprāt pavada makšķerējot, tādā veidā sakārtojot domas, un uzņemot spēkus, lai iekarotu jaunas virsotnes.

Nu atklājies, ka mūziķa otrs lielākais hobijs ir pavārmāksla.

Gardu ēdienu receptes Atis sācis publiskot sociālajos tīklos, tādā veidā motivējot citus gan sākt gatavot, gan piedomāt pie ēdiena vizuālā noformējuma.

View this post on Instagram

Tuvinieki jau zina, ka viens no maniem hobijiem ir kulinārija. Sākot ar šo pirmssvētku laiku padalīšos ar dažām no savām receptēm. Skumbrija ar siltajiem pastas salātiem: 2 skumbrijas (800gr) 1 glāze pastas (pēc izvēles) 5 ķiršu tomāti 3 daiviņas ķiploka 1 sarkanais sīpols 100 gr kaltētu tomātu/ bazilika pesto 1 citrons Sāls, pipari, raudene, timiāns, EV olīveļļa. Skumbriju attīra no iekšām, nosusina ar papīra dvieli. Vienā sānā veic diagonālus iegriezumus. Garšvielas samaisa ar olīvelļu pievieno nedaudz citrona sulas, pievieno 1 caur ķiploku spiedi izspiestu ķiploku daiviņu. Garšvielu maisījumu ierīvē zivs vēderà un iegriezumos tās sānā. Iegriezumos un vēdera ievieto arī citronu šķēlītes. Liekam cepties cepeškrāsnī 20-25min, 200C. Uzvāram ūdeni, liekam vārīties pastu, pievienojam sāli. Pannā cepam smalki sagrieztu sīpolu un ķiplokus. Kad pasta gandrīz gatava ”Al dente” ,to nokāš un pievieno pannā. Vēl pannā pievienojam pesto un ceturtdaļās sagrieztus ķiršu tomātus. Uz lēnas uguns sautējam apmēram 2-3min. Pasniedz kopā ar pikantiem marinētiem kāpostiem un smalki sagrieztām dillēm. Lai labi garšo! #foodporn #homecooking #mackerel #gourmet

A post shared by Atis Zviedris (@atis_zviedris) on

Mākslinieks jau aplaimojis atbalstītājus ar skumbrijas, suflē omletes, laša, brokastu ēdienu receptēm.

Ar dažādiem gardumiem dziedātājs iepriecina sieviņu Aneti, kuru apprecēja 2019.gada 17.jūlijā.