Mūziķi Māra Upmane-Holšteine un Goran Gora atjauno laulību zvērestus

3 komentāri
Mūziķi Māra Upmane-Holšteine un Goran Gora atjauno laulību zvērestus
instagram.com/astro_maar/

Pirms desmit gadiem laulības ostā iestūrēja viens no saskanīgākajiem Latvijas šovbiznesa pāriem dziesminieks Goran Gora un grupas ”Astro`n`out” soliste Māra. Laulības laikā dzimuši divi bērni – meita Ronja un dēls Ezra Klāvs.

Bieži vien ārzemju slavenības pēc vairākiem gadiem laulībā izlemj atjaunot kāzu zvērestus, lai nosvinētu savu mīlestību, laimi un laulību.

Pasaules zvaigžņu pēdās iet arī Latvijā iemīļoti mūziķi Goran Gora un Māra Upmane-Holšteine. Pāris Rožu kāzu gadadienu nosvinēja, atjaunojot laulību zvērestus.

Atšķirībā no oficiālajām kāzām, kuras tika svinētas baznīcā, šoreiz pāris izlēma par labu mīlestības svētkiem pludmalē. Abas ceremonijas vadīja mācītājs.

Te mēs. Jau četri. Savās Rožu kāzās. ?

A post shared by Mara Upmane-Holsteine (@astro_maar) on

Pāris kopā ar bērniem brīvdienas nereti pavada Asaru pludmalē. Tieši tur tika atjaunoti laulību zvēresti. Ceremonijas laikā Mārai uz rokām bija pāra dēliņš Ezra Klāvs, bet mazā Ronja spēlējās pludmales smiltīs.

Mārai mugurā bija skaista pludmales kleita, bet garie mati bija vienā galvas pusē atsprausti ar baltu ziedu sprādzi, toties Goran Gora bija tērpies tumšā uzvalkā.

Apsveicam pāri viņu mīlestības svētkos!