Mūzikas projekts “Muud” nāk klajā ar dziesmu “Nedienas”

0 Komentāru

Lai pievērstu uzmanību mentālās veselības problēmām, mūzikas projekta “Muud” dalībnieki nāk klajā ar dziesmu “Nedienas”.

Videoklips filmēts šā gada aprīlī, taču tā nodošana skatītājiem septembrī nav izvēlēta nejauši. Rudens laiks nereti ietekmē cilvēku kopējo emocionālo stāvokli.

”Ar šo videoklipu vēlamies aktualizēt nepieciešamību runāt atklāti par mentālām problēmām un to postu, lai spētu izveidot efektīvu dialogu un kultivētu iecietību pret tiem, kas šādām sāpēm iet cauri,” stāsta videoklipa ”Nedienas” režisore Anita Gigante.

”Lai gan videoklipā atainotas ekstremālas situācijas, tās nav interpretējamas tieši, bet gan kā alegorija par katra iekšējo mentālo cīņu, veiktajām izvēlēm un šķietami bezizejas situācijām, kādās to rezultātā esam nonākuši.

Mēs visi esam saskārušies ar sāpēm un izmisumu, bet daudziem šīs sajūtas kļūst par konstantu esības sastāvdaļu, ko nav iespējams atrisināt pašu spēkiem. Tādēļ nepieciešams vairot izpratni par mentālām problēmām, kā arī biežāk jāuzdod jautājums: kā es varu palīdzēt?” tā Anita Gigante.

0 Komentāru