Mūzikā sevi piesaka 17 gadus veca liepājniece Samanta Balcere

5 komentāri
Mūzikā sevi piesaka 17 gadus veca liepājniece Samanta Balcere
PUBLICITĀTES FOTO

Ar singlu ”Pārāk daudz” pašmāju mūzikā sevi piesaka 17 gadus veca dziedātāja Samanta Balcere no Liepājas. Jaunā dziedātāja ir daudzu vietējo un starptautisko vokālistu konkursu laureāte.

”Pārāk daudz” ir jaunās dziedātājas Samantas Balceres pirmā profesionālā studijā ierakstītā dziesma. Tās mūzikas autore ir dziedātāja Katrīna Bindere, bet vārdus rakstījis Guntars Račs. Dziesmu producējis Artūrs Palkevičs.

”Šī ir Samantas pirmā publicētā dziesma, un arī man šī ir pirmā reize, kad kādu manis pašas rakstītu dziesmu izpilda kāds cits. Man ļoti patīk, kā Samantai skan un es no sirds vēlu viņai veiksmi! Lai izdodas!” saka dziesmas mūzikas autore, dziedātāja Katrīna Bindere.

Kā stāsta Samanta, darbs ierakstu studijā bijis patiesi aizraujošs: ”Tas man bija kaut kas pavisam jauns un nezināms. Izdot pirmo dziesmu ir mans pirmais lielais piepildītais sapnis. Vēl joprojām nespēju tam noticēt. Paldies Artūram Palkevičam par sadarbību.”

Viena no nozīmīgākajām uzvarām jaunās dziedātājas karjerā ir pirmās pakāpes diploms starptautiskajā vokālistu konkursā ”Voices of the world” Maskavā, kurā piedalījušies 15 pasaules valstu dalībnieki, un iegūtais Grand Prix starptautiskajā konkursā ”International dance & vocal”, kurā piedalījās vairāk nekā 10 valstu pārstāvji. Pavisam nesen savā grupā iegūta pirmā vieta konkursā ”Uzstaro 2021”.

Dziesmas ”Pārāk daudz” video producējis Kaspars Dvinskis (Dween productions), bet dziedātājas kustību konsultante ir pieredzējusī horeogrāfe Ieva Biteniece.

”Ja esmu kaut ko iecerējusi, tad darīšu visu, lai soli pa solītim to sasniegtu. Ikreiz, paņemot rokā mikrofonu un uzkāpjot uz skatuves, mani pārņem sajūtas, ka dziesmu izdzīvoju kopā ar cilvēkiem, kas manī klausās.

Šobrīd kā jau daudzi jaunieši manā vecumā mācos, sapņoju, attālināti satiekos ar draugiem un bieži ar riteni braucu uz Liepājas molu. Tas man ir vajadzīgs, lai sasmeltos no jūras spēku un jaunas emocijas,” stāsta Samanta.

Dziesma ”Pārāk daudz” pieejama populārākajās mūzikas straumēšanas un lejupielādes vietnēs.